Поради

Цікаві практики про те, як поборити лінь !

Лінь властива кожній людині і з нею потрібно боротись.Адже , як відомо ,лінь – гальмує розвиток та прогрес. Це руйнівна звичка, завдяки якій більша частина життя проходить повз і ми просто не можемо проживати своє життя.

Є декілька причин через які виникає лінь, давайте розбиратись!

1. Ви просто не розумієте для чого вам потрібно робити те чи інше завдання і просто лінуєтьсь.Тобто результат не принесе вам тієї користі , якої вам потрібно.

2.Складність завдання. Ви не знаєте,як вирішити цю задачу, тому постійно відкладаєте її на потім.

3.Відсутність сили волі.Вам начебто і потрібно цього, але просто лінь через низьку дисциплінованість та волю.

Читайте також: Як виникла вишиванка. Історія походження символу України!

Отже, як побороти лінь :

– якщо ви ніяк не можете прийнятися за роботу, змусьте себе попрацювати 5 хв. Цілком можливо, що за цих 5 хвилин вам вдасться прогнати лінь і ви не зможете зупинитись працювати.

– відійдіть на середину кімнати і не робіть нічого.Просто стійте 15 хвилин , не пийте, не їжте, не читайте, не робіть нічого. Ви побачите , що вже за декілька хвилин ви відчуєте дискомфорт від бездіяльності, тому вам буде легше налаштуватись на роботу.

– всі свої великі задачі, до яких важко взятись діліть на маленькі та виконуйте їх по черзі – так легше.

– старайтесь працювати зранку, оскільки протягом дня наш мозок перенасичується різною розважальною інформацією , яка відводить нас від справ.

– відмовтесь від«пожирачів часу», таких як читання новин, перегляд відео, ігри.Використовуйте їх тільки тоді , коли відпочиваєте, а не як заміну діяльності.

– нічого не відкладайте на потім , якщо є можливість зробити зараз

– хваліть та нагороджуйте себе, адже будь-яка робота має бути оцінена.Тому стимулюйте себе до роботи чимось приємним , обіцяйте собі щось смачненьке , наприклад, після завершення роботи.

Зрозумійте, будь-яка жива істота створена для дії .Тому не можна просто сидіти і лінуватись, життя таке чудове, лиш просто потрібно встати і відчути його. А це можливо тільки в русі . Джерело

 

Коментарі Вимкнено до Цікаві практики про те, як поборити лінь !