Поради

Як можливості нашого смартфона можуть покращити наш сон

Дуже часто ми любимо, перед сном, гортати стрічку новин чи дивитись різні відео у смартфоні. А це не дуже гарний спосіб заснути .
Давайте розберемося чому: 

У наших смартфонах міститься безліч додатків та програм, які дозволяють нам розважатися чи працювати, навіть перед сном. Це дуже шкідливо, оскільки, лягаючи в ліжко, людина має налаштовуватися на релакс та відпочинок.

Гаджети нам цього зробити не дають.Навіть по тій причині, що синє штучне світло, яке виходить від екрана телефону, здатне порушувати біологічний годинник нашого тіла. Це доведено вченими з Гарвардського університету .

Також, інші вчені довели, що 92,4% людей, які перед сном “сидять” у телефоні , удвічі частіше погано сплять.

Отже, як тоді можна покращити сон за допомогою смартфона?

Якщо ви не готові ще відставляти телефон в сторону перед сном, тодіварто хоча б користуватися тими функціями, які творці цих гаджетів дбайливо вбудували в них.

Так, деякі телефони дають змогу зменшити рівень синього світла, деякі дозволяють  фільтрувати контент, для того, щоб не перезбуджувати нервову систему перед сном , а деякі нагадують про те, що пора вже лягати.

Читайте також:Що буде, якщо варити яйця довше 7 хвилин і чому це робити не можна

У айфонах за це відповідає функція Apple Sleep Focus,яка розташована в застосунку Health. Там з легкістю можна налаштувати розклад сну і встановити будильники для підйому

Так, ваш телефон сам нагадуватиме вам, що час лягати спати і попіклується про те, щоб вам не заважали повідомлення. Також, тут можна налаштувати список контактів, яким дозволено вас будити, а яким ні.

Якщо ж у вас Android , то тут вам на допомогу прийде нічний режим. Він дозволяє вимикати звук сповіщень, знижувати яскравість шпалер і регулювати дзвінки та сповіщення. Джерело 

Коментарі Вимкнено до Як можливості нашого смартфона можуть покращити наш сон