Поради

Що потрібно для справжнього щастя?

Більшість порад щодо того, як бути щасливими, говорять про те, що для щастя — все, що нам потрібно робити, це бути вдячними за дрібниці. Вдячність, яку практикують як звичку, насправді дає хороші результати для психічного здоров’я, але вона не вирішує проблем, які призводять до того, що ми нещасливі. Бо яка користь бути вдячною за мою улюблену сукню чи чашку смачної кави, якщо у мене розбите серце? Чи можу я бути вдячною за розбите серце? Ні, не вийде.

Інший підхід, представлений, наприклад, Джорданом Пітерсоном, повністю заперечує суть слідування за щастям. Джордан Пітерсон каже нам, що життя складається з болю, тому єдине відчуття, яке можна досягти, яке наближається до щастя, — це спокій, який приходить від прийняття труднощів життя.

На мій погляд, справжнє щастя походить від поєднання трьох речей:

1. Близькість і ніжність
2. Почуття волі
3. Дисциплінований внутрішній діалог.

Давайте коротко розглянемо ці 3 парадигми щастя.

Читайте також: Чи заслуговують люди на другий шанс?

Близькість і ніжність

Кожен з нас прагне близькості. Ми не створені, щоб бути самотніми островами. Самотність посилює почуття тривоги, коли у нас немає нікого, хто готовий допомогти або обійняти нас. Але ми заперечуємо цю потребу. Ми хочемо прикинутися тими, хто може впоратися сам. Ми помиляємось. Бувши нещасними, ми повинні наполегливо шукати іншу душу, яка б дарувала нам ніжність. Давайте ніколи не припиняти наших зусиль у пошуку іншої істоти, яка визнає наші недоліки та по-справжньому любить нас. І якщо ми знайдемо його чи її, не забуваймо виявляти їм непохитну повагу.

Почуття волі

Відчуття волі на практиці виникає завдяки виконанню власних обіцянок. Якщо ви пообіцяли собі тренуватися, зробіть це. Якщо ви обіцяєте собі розвивати власний бізнес, то продовжуйте. Лише виконавши обіцянки, які ви даєте собі, ви досягнете відчуття розширення можливостей. Тут немає ярликів.

Дисциплінований внутрішній діалог

Щоб стати впевненим дорослим, вам потрібно перестати сприймати речі особисто. Навчіться прощати себе і рухатися вперед. Для цього потрібен дисциплінований внутрішній діалог. Спостерігайте за власними думками та день у день працюйте над видаленням тих, які вам не служать. Джерело

Коментарі Вимкнено до Що потрібно для справжнього щастя?