Поради

Чи заслуговують люди на другий шанс?

Люди роблять помилки в житті. Іноді тому, що вони були дурнями, іноді тому, що вони були надто наївними, іноді тому, що їхнє его ввело їх в оману.

Тепер розділімо їх на дві групи:

1. Уражена сторона
2. Той хто приніс біль – кривдник

Коли ви перебуваєте на позиції ображеної сторони, вам може бути легше думати про це, тому що ви вирішуєте, чи заслуговує ця людина другого шансу, чи ні. Якщо ви вважаєте, що помилка все ще допустима, тоді ви можете відкрити їм двері. Якщо ні, тоді ви можете просто зачинити двері назавжди. Зверніть увагу, що це не має нічого спільного з прощенням, це зовсім інша справа. Люди можуть прощати, але ніколи не дають другого шансу, але люди, які дають другий шанс, швидше за все, мали справу з прощенням (або, принаймні, намагалися).

Тоді в чому справа для кривдника? Чи мають вони право вибирати?

На жаль, вони цього не роблять. Вони роблять помилки. У них немає жодних варіантів змінити рішення потерпілої сторони. Єдине найкраще, що вони можуть зробити, це якщо постраждала сторона відштовхне їх і замкне двері, просто повернуться і продовжити життя. Не погіршуйте ситуацію, благаючи постраждалу сторону відкрити двері. Ви можете не зрозуміти, як вони довіряли вам або як вони вас любили, коли розбиваєте їх на частини, але якщо вони дозволили вам увійти, то вам потрібно постаратися, щоб стати для них кращою людиною. Платіть за свої помилки.

Читайте також: Декілька способів для щасливого життя

Отже, якщо ви запитаєте мене, чи заслуговують люди другого шансу? Моя відповідь така: це залежить від ураженої сторони. Якщо ти поганий, ти щось зіпсував, тобі потрібно проковтнути пігулку того, що тебе відкинули та не дали шансу виправити ваші стосунки. Але як тільки вам дозволять увійти в їхній простір, робіть усе можливе. Розбите скло може виглядати не таким, як раніше, навіть якщо ви чимось спробуєте закрити тріщини. Хоча це все одно буде виглядати потворно. Але принаймні це краще, ніж залишити шматки лежати на підлозі, де вони можуть поранити більше людей.

Про другий шанс часто забувають те, що більшості людей не подобається те, що не радує їхні очі. Склеєне розбите скло – це зовсім не красиво. Тож це має сенс, якщо вони прагнуть змахнути всі скляні уламки та викинути їх. Легше. Тим часом інші люди, у деяких випадках, все одно цінують уламки (це може бути фактором його пам’яті, його функції чи іншого) і все одно намагатимуться підняти його та виправити все. Навіть якщо їм буде боляче під час цього. Але знову ж таки, це залежить від людей, сторони кривдника. Джерело

Коментарі Вимкнено до Чи заслуговують люди на другий шанс?