Поради

Щастя в простих речах, але ми того не помічаємо

Моя тітка відчувала себе щасливою, коли чоловік повертався з риболовлі з повною сіткою карасів.

У бабусі стан щастя асоціювався з молочним киселем.

У шкільні роки я відчувала себе нескінченно щасливою повертаючись від стоматолога і вже в під’їзді вловлюючи аромат улюбленого сирного печива.

Для моєї сестри неймовірним щастя було залишитися вдома , пропустивши важливу тему з геометрії, і цілий день читати детективи Агати Крісті.

Для подруги – побачити веселку і журавлиний клин.

Для татового друга – отримати премію.

Читайте також Як правильно розслаблятись та набиратись сил

Одна жінка усиновила дворічного хлопчика. Везла його додому і хвилювалася, так як в дитбудинку попередили, що малюк буде плакати. Той розглядав клени, рекламні щити, мурали і мовчав. Потім вони зайшли в квартиру, з’їли суп, пограли ключкою з шайбою. Малюк вів себе стримано, а вона все не могла розслабитися, чекаючи сліз. Потім син заснув і крізь сон сказав: «Мама». У цей момент розплакалася вона. Від неземного щастя!

Адже щастя – це коли живі батьки і здорові діти. Коли поспішаєш на важливу зустріч, вилітаєш кулею з дому, а чоловік вже почистив від снігу твою машину. Коли з завтрашнього дня – літні канікули і пахне півоніями. Батьки заснули, а ти навшпиньки пробираєшся в більшу кімнату, щоб подивитися «Брудні танці». Знаходиш в зимовій сумці торішню цукерку або сто гривень. Робиш повне обстеження і дізнаєшся, що абсолютно здорова. Забуваєш на дитячому майданчику сумку з документами, а потім через годину повертаєшся і знаходиш її цілою і непошкодженою.

Коментарі Вимкнено до Щастя в простих речах, але ми того не помічаємо