Астрологія

Який гріх притаманний твоєму Знаку Зодіаку

Овен – Гріх суперництва

Ваші амбіції змушують вас змагатися з усіма і в усьому. Ви настільки вибагливі і вимогливі до самого себе, що стаєте одержимі перемогою. Розслабтеся, іноді потрібно просто насолоджуватися життям і радіти тому, що у вас вже є.

Телець – Гріх насолоди

Ви любите чуттєві насолоди, але чи відомо вам, що спати на шовкових простирадлах, їсти з срібного посуду і приділяти занадто багато уваги тілесним утіхах – гріховно? Що ж, навіть якщо це так, навряд чи це вас зупинить.

Близнюки – Гріх дволикості

Ви не цураєтесь лестощів і лукавих висловлювань. Що ж, якою б негативною не здавалася така поведінка, вона може привести вас до успіху.

Читайте також Щастя в простих речах, але ми того не помічаємо

Рак – Перелюб

Перелюбство відбувається тоді, коли неодружені люди живуть і сплять разом. Ми впевнені, що за вами є цей грішок, але ви швидше за все переживете це.

Лев – Гординя

Звичайно, ви самовпевнені і не зарозумілі, ви просто чесні і не збираєтеся приховувати того, що ви краще за інших абсолютно в усьому.

Діва – Плітки

Думаєте, що справедливо говорити про когось в їх відсутності, коли вони просто не можуть захистити себе?

Спробуйте сказати те ж саме людям в очі. І ще краще, зменшіть свою критику по відношенню до себе і до інших людей.

Терези – Неробство

Ви занадто захоплюєтеся вечірками і відпочинком. Звичайно добре проведений час з друзями – це завжди приємно, але вам потрібно знати міру і приносити в цей світ щось більш цінне.

Скорпіон – Хтивість

Ви дуже пристрасні і чуттєві, при цьому у вас є власні погляди на те, що є аморальним, а що – ні. На щастя, ваша гордість не дозволяє вам змінювати партнера. Що ж, вашій витримці можна тільки позаздрити.

Стрілець – Гріх порожніх балачок

Ви не просто любите говорити дурниці і зображати коміка в компанії, ви пишаєтеся цим, як божим даром. Якщо ми порадимо вам зробити це, ви станете більш розсудливим? Навряд чи.

Козеріг – Жадібність

Ви не жадібні в їжі або увазі. Вам потрібні гроші. Заради них ви згодні працювати багато і важко. Але хіба прагнення забезпечити себе і свою сім’ю гріх? Може, це просто ощадливість?

Водолій – Гріх непокори

Швидше за все, цим своїм гріхом ви сильно пишаєтеся. Ви виявляєте непослух і непокору в усіх аспектах життя. У вас свої погляди і цінності, і авторитетів для вас часто просто не існує.

Риби – Гріх нерозкритих талантів

Чи відомо вам, що витрачати свій талант даремно, заривати його в землю – це гріх? Ви дуже обдарована і творча людина, але іноді розумієте, що талант вимагає наполегливої і важкої праці, і просто відмовляєтеся від нього. Не забувайте розвивати свій дар і робити цей світ прекраснішим.

Коментарі Вимкнено до Який гріх притаманний твоєму Знаку Зодіаку