Стосунки

Ніколи не беріть на себе роль чоловіка, якщо він є у вашому житті

Виховання почуттів
Будьте ніжні та лагідні з чоловіком, навіть якщо він цього не помічає і не відповідає взаємністю. Повірте, він зауважує. Багато жінок, однак, не отримавши відчутної віддачі, переключаються повністю на дитину. Вибір, до речі, дуже дивний, бо ніжність до чоловіка і ніжність до дитини — різні речі.

Чоловіки за своєю природою трохи грубші, ніж ми про них думаємо. Найчастіше вони не вміють або просто соромляться бути лагідними, а така показова реакція з боку жінки лише погіршить стосунки.

Будьте привабливі
Привабливість насамперед має на увазі здоров’я. Не присвячуйте себе сім’ї та кухні. Пам’ятайте, ви повинні відчувати себе бажаною, а гарантувати це може (не лише кохання чоловіка), а й ваш привабливий зовнішній вигляд. Так що висипайтеся, виділіть на догляд за шкірою обличчя і тіла кілька годин на тиждень і почніть носити одяг, який підкреслює переваги вашої фігури.

Вмійте говорити правильні слова
Прохання, як і закид, можна озвучити по-різному. Для прикладу порівняйте:

«Милий, я на тебе так довго чекала, тому що мені не під силу це зробити».

«Вічно ти приходиш пізно і мені доводиться все робити самій».

Відчутна різниця, чи не так? І для чоловіків, до речі, також. Це стосується всього, що має хоч якесь відношення до вашого спільного життя: ви гніваєтеся, ви радієте, ви переживаєте — все це потрібно озвучувати у правильній формі.

Читайте також  Аня, розкрила синові очі на брехливу дружину

Бути сильною
Ніколи не беріть на себе роль чоловіка, якщо у вашому житті вже є людина, яка цю роль (начебто) виконує, інакше ви ризикуєте поставити сім’ю під удар. Чоловікам не подобається почуватися слабкими, це зі зрозумілих причин зачіпає їхню гордість і змушує їх реалізовуватись «на стороні». Так що, якою б сильною ви не були, залишайтеся слабкою поряд із коханим чоловіком.

Коментарі Вимкнено до Ніколи не беріть на себе роль чоловіка, якщо він є у вашому житті