Поради,  Стосунки

Беріть на себе відповідальність!

Хіба це не смішно, що усі описують свого колишнього як лиходія? Колишній зазвичай є проблемою. Зазвичай вони описують себе як хороших і кращих. Ніхто не хоче брати на себе відповідальність за погану роль, яку вони зіграли в тих стосунках, які не склалися.

Але насправді проблема в більшості випадків полягає в нас. Ми причина, чому вони пішли. Ми були не найкращими. Люди можуть терпіти лише до певного рівня, і якщо вони не можуть впоратися знову, вони йдуть.

Сьогодні стосунки, шлюби та навіть дружба не тривають через брак спілкування та відповідальності. Ми краще вийдемо з цих стосунків, ніж будемо сидіти й розповідати про свої почуття, а також бути відкритими для розуміння нашого партнера.

Нам вдалося увінчати цей наш егоїстичний характер титулом «самоцінність»

Читайте також: 4 ознаки прихованої тривоги

Ми завжди віримо, що можемо стати кращими в іншому місці. Через будь-яку дрібну проблему у наших стосунках ми вже хочемо відмовитися від них, тому що відчуваємо, що у нас є «інші варіанти». Ми навіть доходимо до рівня нагадування нашим партнерам, що вони мають благодать бути в нашій присутності, і для цього вони повинні поклонятися нам. Ми завжди нагадуємо їм, що у нас є кращі варіанти, і якщо вони не будуть діяти відповідно, ми відмовимося від них і виберемо «кращий варіант».

Це просто сумно! Ми стрибаємо від одних стосунків до інших у пошуках того, чого навіть не можемо дати. Ми хочемо миру, але не можемо дати миру. Ми хочемо, щоб до нас ставилися як до королів і королев, але при будь-якій малій нагоді ми ставимося до людей як до рабів. Ми хочемо здорового спілкування, але не знаємо, як спілкуватися в здорових тонах.

Здорові стосунки вимагають спілкування та відповідальності! Ці двоє не можуть бути розділені.

Те, що справжнє, займає більше часу, щоб виростити.

Саморефлексія є ключем до самосвідомості.

Недостатньо бути самосвідомим, домагайтеся також відповідальності.

Не поспішай. Побудуйте ці стосунки.

Навчіться брати на себе відповідальність за роль, яку ВИ зіграли, а потім навчіться просити вибачення. Джерело

Коментарі Вимкнено до Беріть на себе відповідальність!