Стосунки

Не бійтеся. Й не озирайтеся. Щастя – попереду!

Я думала , чому так тримаюся за кохання, яке робить мене нещасною. Завжди  хотіла, щоб коханий змінився, щоб знову зійшло сонце й розсіялися хмари…

Та все було просто,я  боялася відпустити його. Мене лякала сама думка про те, що більше ніколи не зустріну такого ж, як він. Я обманювала себе, що нас пов’язує глибоке й сильне кохання. Але це було не так.

Це було отруйне почуття, яке руйнувало мою душу. Я розуміла, що воно затягує мене все глибше й глибше, тому порятунок один – бігти, і якомога швидше.

Чудово усвідомлювала, що мені буде дуже боляче піти. Адже я стільки вклала в це кохання. Енергії, часу, сил. Я просто не могла здатися після всього цього! Адже я не з тих, хто здається без бою. Так мені здавалося. Тоді…

Але я не могла більше з ним залишатися. І вирішила сміливо подивитися в очі всім своїм страхам, які паралізували мою волю. Прийняла рішення жити без нього. І все виявилося зовсім не так страшно. Вірніше – зовсім не страшно. Зараз я одна, і, зізнаюся чесно, ще ніколи мені не було так спокійно на душі. Я віднайшла злагоду та гармонію всередині.

Читайте також Близька людина стала частіше говорити образливе, частіше дратуватися, нехтувати вами

Якщо ви відчуваєте, що вас нічого не тримає в стосунках, – йдіть. Тому що залишатися з людиною, з якою вас нічого не об’єднує, набагато болісніше, ніж піти. Не катуйте себе. Ніхто не вартий ваших сліз.

Знайдіть в собі сміливість, яка дуже необхідна в такі періоди життя. Знаю, що ви відчуваєте. Розумію, як боляче. Але йдіть. Ідіть вперед життям й не озирайтеся. Довіртеся власній інтуїції. Адже вона давно підказувала вам це рішення, чи не так?

Знайдіть в собі сміливість почати життя заново. Відшукати нові цілі. Вигадати нові мрії. Робити те, що приносить вам радість та щастя. Не бійтеся – сміливо йдіть вперед!

Вам слід вирватися з цих отруйних стосунків, щоб знову знайти себе. І, повірте, в кінцевому підсумку – це того варте. Коли ви позбудетеся усього токсичного у своєму житті, то знову знайдете цілісність.

Коментарі Вимкнено до Не бійтеся. Й не озирайтеся. Щастя – попереду!