Поради

Головні риси сильної особистості

У кожного з нас є певні страхи ,невпевненість і далеко не кожен може сказати ,що він сильна особистість. Ми можемо не володіти тими якостями , які на нашу думку є позитивними , але всі ми різні.

І для однієї людини деякі риси можуть бути перевагою та її сильними сторонами ,а для іншої вони можуть бути зовсім неважливими. Тому головне не бути самокритичними ,завжди слухати серце та бути собою.

Та все ж , ми підготували 14 головних рис сильної особистості.

Тому,якщо більшість з них переважають у вас,ви сміливо можете віднести себе до категорії сильних духом людей.

1. Ви вмієте слухати !  В бесіді зі співрозмовником ,висловлюючи свою точку зору,ви вислуховуєте чужу думку,неважливо збігається вона з вашою чи ні .І тільки потім шукаєте вирішення проблеми.

2.Відповідальність ! Ви завжди берете  відповідальність за події, що відбуваються у вашому житті.Свої рішення ви зважуєте,аналізуєте та обдумуєте.

3.Дисципліна ! Ви плануєте свій день заздалегідь ,своєчасно виконуєте всі завдання .

4.Наполегливість! Незважаючи на життєві труднощі та перепони ви йдете до своєї мети ,не кидаючи справу на півдороги .

5.Самоконтроль! Ви завжди зберігаєте спокій ,навіть у найскладніших ситуаціях, ви тверезо мислите і  не даєте волю емоціям та агресії.

6. Самовідданість! Ви не очікуєте нічого у відповідь від людей ,для яких ви зробили добро.

7.Любов до себе!Ви піклуєтесь про власне здоров’я ,доглядаєте за собою і знаєте, що для активного життя потрібний здоровий організм, тому підтримуєте його в бадьорому стані.

8.Помилки ! Ви вмієте визнавати свої помилки та промахи.Вмієте вибачатись та не вважаєте це нижче своєї гідності .

9.Ріст та розвиток ! Ви завжди прагнете до розвитку ,здобуваєте нові навички та досвід.

10.Власні кордони.Ви чітко позначаєте власні рамки та кордони  і не даєте іншим зайти за них ,не залежно від ситуації у якій ви опинились.

11.Допомога! Ви без проблем можете попросити оточуючих про допомогу в питаннях,в яких ви поки не сильні .

12.Зона комфорту! Ви не боїтеся робити щось нове ,виходити зі своєї зони комфорту ,докладати великих зусиль задля результату.

13.”Тримати хвилю” ! Ви здатні змінюватися, вчитися і пристосовуватись до ситуації . Ви всебічно розвиваєтесь ,оскільки розумієте ,що життя змінюється щохвилини і потрібно постійно  тримати руку на пульсі подій.

14.Делегування! Ви вмієте делегувати свої справи і інколи насолодитись спокоєм.

Читайте також : Чому так важливо любити себе та як цього навчитися!

Можливо це і не весь список рис сильної та емоційно-стабільної особистості. Адже особистість людини включає в себе безліч маленьких якостей та  деталей.

Тому ми повинні  розвивати в собі любов  до себе та ближніх, спокій і тверезість думок, відповідальність та сміливість у своїх діях.І тоді ми з впевненістю зможемо сказати, що ми – сильна особистість. Джерело

Коментарі Вимкнено до Головні риси сильної особистості