Історії

Коли син приїхав до матері, вона вручила йому дуже дорогий подарунок. Через тиждень синові зателефонували з лікарні

Жінка дуже сумувала за сином. Ні, син був живий-здоровий, все у нього було добре. Він просто багато працював, у нього була молода дружина, та й не дуже хотів з мамою розмовляти. Є дружина, є друзі, є колеги.Син любив маму, але часу не було їй зателефонувати. Буває таке, нічого страшного. І мати теж не нав’язувалася – навіщо лізти, якщо у дитини все добре? Але вона сумувала і нудьгувала. Працювала медсестрою, допомагала лікувати діточок. Дуже дітей любила. Увечері приходила додому і іноді розглядала фотографії сина Іванка. Розмовляла з ним тихенько – така материнська примха. Молилася за нього. І перечитувала повідомлення від сина – їх небагато було. З Днем матері привітання і з Днем народження. І картинки до Нового року і до Різдва – в старенькому телефоні.”Дорога мамочко, бажаю щастя і здоров’я, довгих років життя!”, – ось такі повідомлення.

Читайте також:На одній зупинці до салону зайшла ваrітна дівчина. Коли водій почав розпитувати про її самопочуття, вона важко сказала що у неї nерейми

Через три дня ввечері на хвилинку. І навіть привіз торт. Не заходив, простягнув торт мамі: “Це тобі!”Мама теж дала синові подарунок. І він навіть ахнув Це був дуже дорогий айфон майже останньої моделі, він коштував купу грошей, страшенно багато! Це мама збирала рік. Вона працювала і ще підробляла. Собі нічого не купувала, економила на всьому, і ось – купила синові подарунок. І простягнула елегантну коробочку з айфоном. І радісно так посміхнулася, – вона дуже зраділа, що Іванко зайшов нарешті. Обняла його, поцілувала і простягнула подарунок.

А потім сказала тихо у відповідь на гучні і здивовані слова сина: “Це для тебе, Іване. Я, знаєш, трохи захворіла і скоро мене покладуть в стаціонар. Ти мені іноді дзвони, добре? А не зможеш подзвонити – напиши. А не зможеш написати – прийшли картинку, добре? Так якщо навіть і не пришлеш – нічого. Я подумала, що телефон завжди у тебе в руках, ось ти візьмеш телефон, – і про мене згадаєш. І цього буде досить. Я просто буду знати, що ти про мене згадуєш! ”Через тиждень мами не стало. А у сина залишився цей дорогущий телефон майже останньої моделі, і він плаче, коли бере його в руки. Кожен раз плаче. Тому що рідко дзвонив. Рідко писав. І все думав, що ще є купа часу для того, щоб побути разом.

Що завжди ж можна набрати “мама” і почути рідний тихий голос. Просто потрібно знайти в контактах – і мама відповість! Ще багато часу для розмов і для повідомлень Не так вже й його багато. І якщо людина не дзвонить, не лізе, не пише, нічим не обтяжує, а ми забуваємо зателефонувати або зайти, – це не означає, що людина буде завжди на зв’язку. Завжди в контактах. Настане день, коли нам можуть сказати: ” Поза зоною “. Навіть якщо у нас найдорожчий і найсучасніший телефон.

Коментарі Вимкнено до Коли син приїхав до матері, вона вручила йому дуже дорогий подарунок. Через тиждень синові зателефонували з лікарні