Поради

Кава, на якому молоці є найкориснішою? Відповідь дієтологів

Дієтологи стверджують, що каву найкраще вживати без якихось добавок або з невеликою кількістю корисних спецій. Проте, якщо вам не смакує чорна кава, а звичайне коров′яче молоко вам не підходить, то хорошою альтернативою є рослинне молоко.

За останні роки популярність кави на рослинному молоці стрімко зросла. А лідерами з використання в кавових напоях стали вівсяне та мигдальне молоко.

Проте, експерти стверджують, що найкориснішим для кави є соєве молоко. Воно містить в собі безліч корисних властивостей. Варто зазначити, що соєві боби — це хороше джерело рослинного білка, обсяг якого становить до 7 грамів на порцію. Тому, соєве молоко вважається найбільш високобілковим порівняно з іншими.

Читайте також:Біла піна під час термічної обробки курки. Це ознака того, що м’ясо зіпсоване?

На сьогоднішній день, по своєму складу, збагачене соєве молоко — це єдина рослинна альтернатива коров’ячому. Воно також містить корисні жирні кислоти, вітаміни та мінерали, зокрема кальцій і вітамін D, які нам необхідні для здоров’я кісток, нігтів та волосся.

Ну і якщо вже ви бажаєте більше користі від кави на рослинному молоці, то старайтесь не додавати занадто багато цукру в напій. В іншому випадку ви отримаєте багато зайвих калорій . Джерело

Коментарі Вимкнено до Кава, на якому молоці є найкориснішою? Відповідь дієтологів