Поради

Переваги мандаринової шкірки і чому її краще не викидати

Мало хто знає, що мандаринки не тільки смачні і корисні, а й мають інші переваги. Так, наприклад, мандаринова шкірка є дуже корисною у побуті.

Тому, зараз поговоримо про всі переваги мандаринової шкірки і чому її краще не викидати:

  • Відбілює ваші зубки 

Для того, щоб позбутися старого нальоту та жовтих плям на зубах, потрібно внутрішньою стороною мандаринової шкірки регулярно протирати зуби. Вже через місяць часу ви побачите результат

  • Живить ваше волосся

З мандарину можна зробити дуже гарну поживну маску для волосся. Для цього потрібно взяти 1-2 мандарини, перебити їх в блендері і нанести по всій довжині волосся. Зачекати 15 хвилин і змити мандаринову маску під проточною водою. Додатково, після такої маски рекомендується використовувати зволожуючий бальзам.

  • Усуває неприємний запах 

Мандаринова шкірка допомагає у боротьбі з неприємними запахами . Для цього необхідно нарізати її тонкими смужками, висушити та помістити в невеликі марлеві мішечки. Розставте такі мішечки по дому і насолоджуйтесь приємним ароматом в домі.

Читайте також:Кава, на якому молоці є найкориснішою? Відповідь дієтологів

  • Допомагає у зберіганні цукру

Якщо ви часто стикаєтесь із проблемою , коли цукор збирається в тверді грудочки, тоді просто покладіть в цукорницю шкірку мандарину.

  • Нейтралізує неприємні запахи в холодильнику

Для того, щоб усунути неприємні запахи із холодильника, потрібно просто засипати  мандаринову шкірку сіллю та залишити у холодильнику на декілька годин. Таким чином сіль вбере весь неприємний аромат, а цедра мандарину надасть свіжого аромату. Джерело

Коментарі Вимкнено до Переваги мандаринової шкірки і чому її краще не викидати