Історії

Історія про те, як жінки самі несвідомо підтримують алкоголізм свого чоловіка

Ви колись чули, щоб жінки підтримували алкоголізм свого чоловіка? Мабуть, ні! Адже це дуже дивно звучить.
Проте, працюючи в наркології більше 12 років, я щодня спостерігаю, як жінки підтримують алкоголізм своїх чоловіків. Читайте нижче, щоб зрозуміти, як це відбувається.
Взагалі, найбільшою проблемою людини, яка залежна від алкоголю є відмова від відповідальності. Тобто, алкоголік не хоче брати відповідальність за себе та свою сім′ю і перекладає її на оточення. А дружина, в свою чергу бере на себе цю відповідальність за вчинки чоловіка-алкоголіка і несе на своїх плечах роками.

Коли дружина підтримує алкоголізм чоловіка, вона:

1. Сама дає гроші на алкоголь

Дуже популярний спосіб насправді, коли вчора чоловік все пропив, а сьогодні йому потрібно «поправити здоров’я», щоб змогти вийти на роботу. Він йде просити гроші у дружини, каже їй, що це останній раз, що від завтрашнього дня він пити не буде. І жінка дає ці гроші, а завтра все повторюється так само.

2. Приносить «хворому» чоловікові ліки

Дружина допомагає вийти чоловікові з цього стану, жаліє , що йому погано, приносить таблетки від головного болю чи навіть розсіл.

3. Захищає чоловіка-алкоголіка на роботі

Коли чоловік, після п’янки не вийшов на роботу, а його телефон розривається від дзвінків  начальника . Тоді дружина бере слухавку та просить, щоб чоловіка не звільняли, а дали йому «останній шанс».

4. Дозволяє п’яному чоловіку приходити додому

Ще вчора дружина грозилась чоловікові, що не пустить його в дім , якщо він знову нап’ється, а сьогодні вона його жаліє і пускає додому п′яним, бо де ж він буде ночувати.

5. Прибирає за чоловіком після п′янки

Дружина прибирає пляшки з-під алкоголю та залишки закуски, пере забруднений блювотними масами одяг та постіль.

6. Викликає лікаря, щоб той допоміг чоловіку вийти з запою

Дружина шукає лікаря, оплачує його послуги із своїх відкладених грошей.

7. Говорить, що якщо чоловік не кине пити, то вона від нього піде

Кожного разу, після чергового запою, дружина каже чоловікові, що ще один раз і вона від нього піде. Але так і не йде , і не розлучається. Тому чоловік з часом зовсім не реагує на такі погрози.
Отже, кожен з цих пунктів підтримує чоловіка-алкоголіка і знімає з нього відповідальність за наслідки  зловживання спиртним. Джерело 
Коментарі Вимкнено до Історія про те, як жінки самі несвідомо підтримують алкоголізм свого чоловіка