Астрологія

Холодні матері за знаком зодіаку

Діва

Діва виявляє кохання діями, а не словами. Цей знак відрізняється організованістю, порядністю, інтелектуальністю, категоричністю, схильністю до сприйняття розумом, а не нутром. Це великий упорядник, що вічно оцінює і виправляє все і вся. Мати з вираженим впливом Діви у карті також може взяти роль дисциплінатора. Однак Діва, на відміну від Козерога, гнучкіша і здатна приймати обставини, підлаштовуватися під них. Козеріг у цьому плані важчий, світ має прогинатися під нього, а не навпаки.

В образі матері Діва може бути господарською та передбачливою. Вона знає, що відповідає за задоволення базових потреб своїх домашніх, таких як затишок, їжа, чистота тощо.

Діва ніколи не дозволяє емоціям взяти гору над здоровим глуздом Будучи відповідальною, іноді навіть занадто, Діва кидає всі сили на те, щоб стати ідеальним виконавцем. Її любов і турбота проявляються у служінні своїм близьким. І часом вона зовсім забуває про те, що її розслабленість, душевна теплота та емоційна чуйність можуть бути набагато більш затребуваними.

“Низька емоційність” — не означає “погана мати”. Не сумніваємося, що більшість Козерогів та Дів компенсують холодність у спілкуванні правильним вихованням.

Читайте також  Поради для здорового волосся

Козеріг

Якості Козерога — це природна протилежність материнського образу, втіленого у знаку Рака. Атмосфера материнства — це м’якість, сльозливість, чуттєвість, комфорт, дбайливість, емпатія та ласка, — властиві багатьом жінкам-Ракам риси.

Атмосфера Козерога несе зовсім інші характеристики — дисципліна, стриманість, холод, сухість, обмеження, аскетизм, вимогливість. Козеріг асоціюється зі суворою ієрархією та практично військовим порядком, працею та витривалістю. Козеріжці за природою не властиво бути м’якою та емоційністю.

Мами-Козероги вимогливі та суворі до дітей. Але це все — теоретично і щодо атмосфери самих знаків. У реальному житті це може виявлятись у тому, що мати з яскраво вираженим впливом Сатурна чи Козерога в карті не відгукується на емоційні запити дитини належним чином, просто не відчуває їх. Їй може здаватися, що не доречно і не вчасно виявлена ніжність розпестить чадо або похитне її становище в сім’ї, зробить її більш уразливою, безавторитетною.

Така мама може вимагати від дитини суворого виконання обов’язків, яких вона спроможна скласти цілий список — починаючи від навчання, закінчуючи миттям підлоги в будинку. Її виховання загартовує дитину, робить її самостійною та пристосованою до життя. Однак вимогливість Козерога має бути в межах розумного — намагаючись вписати у свою систему всіх і вся, Козеріг ризикує відштовхнути від себе своїх близьких і залишитися на самоті.

 

Коментарі Вимкнено до Холодні матері за знаком зодіаку