Поради

Чим корисний вакуум живота?

Вакуум — це базова вправа, дуже ефективна для зміцнення м’яз живота, допомагає справитися з некрасивим валиком у нижній частині живота, прибрати жировий прошарок та звузити талію. А ще вакуум заряджає енергією та приносить неабияку користь для всього організму.

Виконання вакууму для живота сприяє зміцненню внутрішньої мускулатури преса. Суть вправи полягає у почерговому скороченні та розслабленні поперечних м’язів у поєднанні з особливою технікою дихання.

Читайте також: ЯК ЗРОЗУМІТИ, ЯКИХ ВІТАМІНІВ ВАМ НЕ ВИСТАЧАЄ

Виконання вакууму не потребує додаткового спортивного інвентарю чи спеціальної фізичної підготовки. Процес займає лише кілька хвилин і підходить людям різного віку.

Поперечні м’язи живота є одними з важкодоступних місць, що знаходяться під внутрішніми косими м’язами, через що їх складно пропрацювати під час класичних вправ. Саме поперечні м’язи відповідають за тонус живота та вузьку талію, а також вони утворюють корсет для захисту хребта та внутрішніх органів.

 

Чим корисний вакуум живота?

Вправа з втягуванням черевної порожнини активізує м’язи та дозволяє знизити навантаження на хребет та скоригувати поставу.

У процесі виконання вакууму живота підіймається внутрішньочеревний тиск, завдяки чому відбувається масаж внутрішніх органів, що тонізує кишківник, органи травної та репродуктивної системи. Вакуум позитивно впливає на кровообіг, що сприяє позбавленню жирових відкладень.

 

Варто звернути увагу, що результативність вакуумних вправ може бути досягнута лише за умови правильного та збалансованого харчування та інших спортивних вправ.

Основні переваги вакууму живота:

покращує роботу ШКТ та прискорює метаболізм;
зміцнює внутрішні м’язи преса;
нормалізує обмін речовин та покращує кровообіг;
запобігає проблемам сечостатевої системи;
перешкоджає застоям рідини в організмі;
дозволяє зробити талію тонкою, а живіт плоским.

Коментарі Вимкнено до Чим корисний вакуум живота?