Поради

Чому бажання бути другом для своєї дитини є поганою ідеєю

Часто ми можемо чути від жінок, в яких є діти таку фразу: “Хочу бути подругою своїй доньці/сину”.  Але чи дійсно це гарна ідея? Які можуть бути наслідки таких стосунків?

1. Відсутність чітких правил та кордонів

Часто у таких стосунках, коли мама прагне бути подружкою своїй дитині, відсутні чіткі межі та кордони. Такі мами можуть багато дозволяти своїм дітям і в результаті діти до кінця не розуміють суть правил та обов’язків. У них можуть бути проблеми із дисципліною та відповідальністю.

2. Втрата батьківського авторитету

Колись давно був такий вислів:  “Дружити з дітьми можна, але бути їхнім другом – не можна”. Тобто, якщо мама хоче стати подругою для своєї дитини, то вона ризикує втратити свій авторитет. Дитина перестане сприймати вас, як маму, яка має певну владу і може почати ігнорувати ваші прохання.

Читайте також:Як зробити добриво для орхідей з апельсина, з яким ваші орхідеї розкриються по новому

3. Втрата емоційної підтримки

Батьки завжди повинні бути підтримкою та опорою для своїх дітей. Але, якщо мама бажає бути подругою для своєї дитини, то вона може вважати дитину своїм ровесником і чекати цієї підтримки від неї. Тобто тут міняються ролі і дитина втрачає ось цю батьківську емоційну підтримку.

Тому, батькам потрібно розуміти всі ризики таких стосунків і старатись знаходити золоту середину між дружнім ставленням до дитини та батьківською роллю. Бо тільки в такому випадку ми зможемо забезпечити здоровий та гармонійний розвиток дитини. Джерело

Коментарі Вимкнено до Чому бажання бути другом для своєї дитини є поганою ідеєю