Історії

Я таке вже не могла витримати. Мало того, що вона запізнилась і не прийшла мені допомогти та ще й вирішила взагалі не тратитись

В честь приїзду мого брата ми вирішили зробити святкування вдома. Оскільки сім’я у нас невеличка, ми відразу домовились, що зустрінемось у нас вдома, а не у якомусь закладі. У нашому будинку місця достатньо буде. Ми вирішили, що кожний щось принесе та приготує самостійно – так буде краще та зручніше, бо всім топтатись на одній кухні буде незручно, а одному все готувати буде складно.

Все обговорили – всі отримали завдання. Мені як господині дому прийшлось готувати гарніри, декілька закусок, салати та гарячі страви. У нас було найбільше роботи. Але ми домовились, що хтось по можливості прийде швидше, щоб допомогти все викласти на стіл.

Брату доручила зайнятись морепродуктами та шашликом. Він у нас в цьому спец! Обожнює готувати та завжди вибирає найкращі продукти – особливо рибу. А його маринади для м’яса неймовірні.

Сестра зі своїм чоловіком була відповідальна за десерти та фрукти. Ще обіцяла щось з салатів приготувати.

От так ми й домовилися з організуванням святкування.

Читайте також Всесвіт готує ще багато сюрпризів і подарунків. Не чиніть йому опір.

Ми з сестрою були заміжні та мали дітей, а брат поки що не знайшов свою половину, але цим він сильно не переймався – казав, що ще не час. Тому нас було 8 людей, разом з дітками.

Ось настав цей день. Я від самого ранку на кухні готую, прибираю, щоб встигнути все вчасно приготувати! Пройшло декілька годин, я все приготувала, а сестри так і не було. А ми ж то з нею домовились, що вона має прийти, щоб мені допомогти. Добре, що був чоловік. Він все сервірування столу взяв на себе, всі страви також поносив та поскладав – за що я йому щиро вдячна, адже приготування всіх страв мене стомило. Ми зі всім вчасно справились!

Прийшов брат з двома пакетами. У одному пакеті було ароматне м’ясо для шашлику, а в іншому – креветки, форель та мікс морепродуктів. Брат як завжди взяв всього з запасом.

Ми вже почали розпалювати мангал, а сестра, яка мала мені допомагати, досі не з’явилась.

Ми собі розмовляємо біля вогню й ось пролунав дзвінок у двері – прийшла наша сестра з чоловіком та дітками. Без вибачень, ніби ми навіть не домовлялись про, те що вона має мені допомогти.

На кухні почала все виймати та була просто ошелешена. У пакеті було два невеликих рулети, декілька яблук, виноград, банани та диня.

Я таке вже не могла витримати. Мало того, що вона запізнилась і не прийшла мені допомогти та ще й вирішила взагалі не тратитись, адже хтось інший гостей приймає, а не вона!

Бувають різні ситуації в житті, звичайно ми не є багатими людьми, але хотілось відсвяткувати приїзд брата у сімейному колі, коли можна всім гарно поспілкуватись та смачно поїсти.

 

У сестри було двоє дітей, а у нас одна дівчинка. Так співпало , що у нашої завтра день народження, а у дітей сестри тиждень тому було, але святкувань ніяких вона не робила, бо вони були трохи прихворіли. Вечір підходив до закінчення і брат вирішив зробити сюрприз нашим дітям.

Подарував дівчатка красивих ляльок барбі з останньої колекції, а сину сестри самокат відомого бренду. Діти були в захваті! І звичайно я не забулa про своїх племінників і тако підготувала їм подарунки. Для дівчинки – гарний ляльковий будиночок зі всіма оздобленнями та деталями, а для хлопчика – великого робота трансформера на радіокеруванні. Діти не могли стримати своєї радості, адже про такі подарунки вони мріяли. Ось тут я бачу, що моя сестра виймає з пакета невеличкий подарунок та дарує мої донечці. Я не очікувала, що сестра подарує моїй дитині невеликі пазли, колготки та шоколадку.

 

У цей момент я зрозуміла, що вже не можу себе стримувати! Так економити на дітях – це жaхливo. Вона ж знала, як я ставлюся до подарунків, вона знала, що стіл у нас був накритий без її допомоги, хоч домовленість була інша.

Ми старалися здивувати дітей та вибирали подарунки, ті на які вони чекали, а сестра так подарувала аби збутись. Я розумію, що фінансові можливості можуть бути різні, але не у нас. Як я, так і вона — зараз сидимо вдома та займаємось вихованням дітей, а наші чоловіки непогано заробляють, тому жалітись немає на що.

Вона з чоловіком зібрала дітей, забрала з кухні пакет з фруктами та рулетом, які ж сама купила і пішла з мого дому.

Коментарі Вимкнено до Я таке вже не могла витримати. Мало того, що вона запізнилась і не прийшла мені допомогти та ще й вирішила взагалі не тратитись