Поради

Всесвіт готує ще багато сюрпризів і подарунків. Не чиніть йому опір.

У вашому житті несподівано починають відбуватися найнесподіваніші речі
Ваше життя вже давно стало нудним та одноманітним. Ні нових подій, ні нових друзів. Ви вже починаєте потихеньку нудьгувати за тими часами, коли життя вирувало.

І тут раптом, буквально в одну мить, все кардинально змінюється. Наприклад, ваші друзі влаштовують вечірку, і ви несподівано стаєте найголовнішим гостем. У вашому житті з’являються нові люди, і ви чітко розумієте, що життя приймає несподіваний оборот. Все прискорюється і рухається просто в шаленому темпі.

Повторюйте про себе: «Я відкритий (-а) назустріч новим можливостям і кажу їм впевнено «Так!».

Ви починаєте жити своїми цілями
Ви завжди знали, що хочете чогось досягти або зробити щось значуще. Але біда в тому, що хотіли якось не особливо сильно. Щось змінилося в вас в останні роки: вогонь, який так і вирував всередині, поступово згас. Але коли Всесвіт переходить на вашу сторону, то він спалахує з новою силою.

Вогонь починає горіти буквально вдень і вночі. Ви відчуваєте незвичайні збудження і мотивацію, всі думки тільки про одне – досягти своєї мети. Тепер для вас не існує ніяких перешкод і відмовок – тільки вперед!

Підтвердіть Всесвіту, що розшифрували його сигнал. Скажіть йому: «Спасибі, що направив мене в потрібному напрямку в потрібний час!».

Можливості так і атакують з усіх боків
Коли у вашому житті з’являться нові люди і нові зустрічі, то з’явиться і абсолютно невідомий раніше досвід. А з новим досвідом завжди приходять нові можливості.

Читайте також Як зменшити вживання цукру

Наприклад, у вас було розбите серце через невдалі відносин. В результаті ви відгородилися від усього світу і не дозволяли нічому і нікому новому увійти у ваше життя. Тепер прийшов час зламати ці стіни. Ви сміливо відкриваєтеся назустріч новим враженням і новому світу. А головне – назустріч новим можливостям.

Всесвіт готує ще багато сюрпризів і подарунків. Не чиніть йому опір. Пливіть за течією і дивіться, в яке чудове місце він вас виведе.

Біля вас збираються близькі по духу люди
Рідними по духу не обов’язково повинні бути родичі або кохані. Це люди, які приходять у ваше життя і вносять щось абсолютно нове. Люди, які духовно читають одну і ту ж сторінку книги Життя.

Ви їх ні з ким не сплутаєте. Коли зустрінетеся, життя стане більш динамічним і наповненим новим змістом. Це не обов’язково буде романтично або якось по-особливому чарівно. Вони просто будуть, і життя зміниться від одного лише цього факту.

Це можуть бути споріднені душі, яких ви так довго шукали. А можуть бути настільки близькі друзі, які також стануть рідними душами.

Одним словом, це люди, з якими вам буде дивно світло і спокійно на душі. І чим більше таких людей подарує Всесвіт – тим більше можливостей і шляхів відкриється перед вами.

Подякуйте Всесвіту: «Спасибі за всіх цих людей, які наповнюють мою душу новими знаннями і мудрістю».

Коментарі Вимкнено до Всесвіт готує ще багато сюрпризів і подарунків. Не чиніть йому опір.