Поради

3 секрети древніх мудреців, які допоможуть стати щасливим

1. Контролюйте тільки те, що можете контролювати. На інше не звертайте уваги

Цей секрет є найважливішим серед усіх наступних. Чи часто ви стикаєтеся з відчуттям того, що ви хочете контролювати те, що вам не під силу? Коли ви стикаєтеся з якоюсь непередбачуваною ситуацією, запитайтеся себе, а чи взагалі ви можете якимось чином на неї вплинути?

Стоїки говорили: «Чи можу я розв’язати дану проблему? Якщо моя відповідь так, то необхідно одразу починати діяти. Якщо ж відповідь ні, то я просто змирюся з цим». Але ми не завжди мислимо раціонально. Ми знову повторюємо одну й ту саму помилку по декілька разів, виснажуючи себе накопиченими проблемами і позбавляючи себе можливості насолоджуватися життям. Людині не під силу все контролювати, тому що деяким речам просто судилося трапитися. І це цілком нормально та логічно. Коли ви зможете прийняти цей факт цілковито, то ви скинете з плечей величезний вантаж.

Читайте також Спіши жити

Дозвольте собі інколи просто розслабитися та плисти за течією. Інколи настає така пора, що потрібно навчитися приймати те, що може відбуватися в житті. Найкраще в наше життя приходить тоді, коли ми вміємо відпускати все зайве..

2. Взяти та припинити заперечувати

Свідоме прийняття — грає важливу роль у формуванні людини. Перестаньте приміряти на собі роль жертви. Абсолютна відмова прийняти складні життєві ситуації, негаразди, важкі періоди не призведуть ні до чого хорошого та позитивного, якщо ви жодним чином не можете нічого вдіяти. Тоді найкращий варіант, все добре обдумати, щоб не допускати подібних ситуацій в майбутньому та прийняти те, що відбувається з вами в цю хвилину.

Знаєте чому люди часто починають заперечувати свою реальність? Проблемою слугують очікування та поняття удачі. Вони змушують вас постійно чинити опір, а все виявляється марним. Ви не повинні ставати жертвою і не потрібно думати, що світ завжди грає проти вас. Просто намагайтеся змиритися з тим, що не можете змінити! Не витрачайте свою життєву енергію на непотрібні речі.

3. Ви самі несете відповідальність за своє життя

Ніколи не намагайтеся звинувачувати людей, які вас оточують у своїх бідах. Наприклад, деякі схильні кидати в адрес батьків звинувачення про те, що вони не дали їм все, на що ті очікували. Сенека сказав: «Ніхто не вправі обирати собі батьків, але ми можемо вибирати, якими дітьми хочемо бути». Не потрібно весь час ритися в своєму минулому, оскільки тобі ніколи не вдасться насолодитися теперішнім та побудувати майбутнє. Не шукайте собі «дешеві» виправдання!

Коментарі Вимкнено до 3 секрети древніх мудреців, які допоможуть стати щасливим