Поради

Забобони про фотографії

Одна з найгірших прикмет — це рвати фотографії. Тим самим людині на знімку ви завдаєте серйозної шкоди. Те саме можна сказати, коли ви спалюєте знімки, на яких зображені живі люди

Найжорсткіша заборона — на фото сплячих дітей. Прикмета говорить, що знімати малюка, коли він спить, дуже небезпечно. Народна мудрість говорить, що дитина в цьому випадку може захворіти, втративши охорону вищих сил. Або ще страшніше — її душа, яка подорожує під час сну, не зможе повернутись додому, у своє тіло.

За повір’ям, не можна фотографуватися на тлі тих місць, де сталися трагедії. Йдеться також і про покинуті села, зруйновані будинки, де, на думку досвідчених людей, завжди живе нечиста сила.

Читайте  також Я зрозумів, що тепер вона навіть не привітається зі мною. Адже я,залишив її через не ідеальний зовнішній вигляд, тоді, коли вона лише мала молодшого сина.

До речі, осінні пейзажі, якщо вірити прикметі, також загрожують. І фотографуватися на тлі яскравого листопада, що втілює в’янення природи, досить небезпечно. Песимізм і зневіра можуть надовго залишитися в душі у дівчини, яка весело посміхається на знімку.

Коментарі Вимкнено до Забобони про фотографії