Астрологія

Знаки зодіаку які не виконують обіцянки

Риби
Мрійливі Риби досить часто літають у хмарах і думають про свої нездійсненні мрії, тому їм не завжди вдається запам’ятати все, що вони обіцяють. Але Риби все одно намагаються і іноді навіть записують всі найважливіші справи, щоб про них не забути.

Тому не слід вимагати багато від представників цього знаку і сильно лаяти їх через безвідповідальність. Адже вони повністю усвідомлюють свою провину і намагаються виправити все, наскільки це можливо.

Терези
З-за своєї доброти і милосердя Терези іноді дають обіцянки, виконання яких їм не завжди під силу. Також досить часто виконання деяких обіцянок передбачає, що представники цього знака зобов’язані пожертвувати власними інтересами заради блага інших людей.

Але Терези не є дурними особистостями, вони прекрасно розуміють, що люди просто хочуть ними скористатися. І якщо їм не вистачило сил відразу відмовити людині у допомозі, то з часом вони все одно це зроблять, тільки спробують все це представити так, ніби у них просто не виходить виконати прохання. Адже Терези просто майстри в плані виправдань.

Читайте також Народні прикмети на молодий Місяць

Скорпіон
З допомогою солодких обіцянок представники цього знаку часто маніпулюють оточуючими, щоб домогтися бажаного. Адже Скорпіони завжди знають, як втертися до людей в довіру і що їм пообіцяти, щоб ті дійсно повірили.

Іноді таким способом вони маніпулюють навіть друзями і близькими людьми, але ті намагаються на них не ображатися, адже прекрасно знають про характер Скорпіонів. Натомість в інших людей з-за них часто виникають неприємності.

Тому з представниками цього знаку слід бути вкрай обережними, адже безкорисливі вчинки заради інших людей вони роблять досить рідко.

Близнюки
Представники цього знака є такими жахливими базіками, що іноді не зовсім розуміють, що говорять взагалі. Тому близькі люди і друзі рідко сприймають їх слова серйозно. Але про це не знають колеги і знайомі, які доручають Близнюкам важливі справи і щиро довіряють їм, а після сильно розчаровуються.

Саме тому в розмові з представниками цього знаку краще зайвий раз переконатися в тому, що вони дійсно розуміють, про що говорять, а вже потім покладати на них надії.

Коментарі Вимкнено до Знаки зодіаку які не виконують обіцянки