Поради

Народні прикмети на молодий Місяць

Стригтися

Стрижка при молодому Місяці допоможе оновити свій образ, волосся ростиме швидше, а у вас з’явиться більше натхнення і сил. Найкращі дні для стрижки волосся — 5 і 8 місячні дні.

Навчатися, розвиватися, займатися творчістю

Навчання, читання, підвищення кваліфікації при молодому Місяці допоможе мислити творчо й оригінально, бути більш натхненними й мотивованими. У цей період дуже корисно займатися творчими справами, улюбленою справою, своїм хобі. Це допоможе розвинути в собі креативний підхід, створити нові оригінальні ідеї, знайти мотивацію і натхнення на розвиток.

Читайте також Допомагай людям і звертай увагу на ті знаки, які посилає Всевишній, адже він допомагає тобі здійснити мрії!

Починати що-небудь

За молодого Місяця дуже сприятливо починати різні за складністю справи: від здорового способу життя до великого проєкту або бізнесу. Саме при молодому Місяці можна починати нові справи. У цей час легше кинути шкідливі звички, почати займатися спортом, вести здоровий спосіб життя. Також можна починати будь-які справи і проєкти, підготовку до них, а також впроваджувати все нове у своє життя.

Залучати багатство

В Молодик можна привернути у своє життя багатство і достаток. У ці дні Місяць починає зростати, а разом із ним зростатимуть і ваші доходи. Вважається, що якщо показати молодому Місяцю відкритий гаманець, у ньому додасться грошей. При молодому Місяці можна будувати плани, що стосуються грошей. Дуже важливо робити добрі справи і займатися благодійністю.

 

Коментарі Вимкнено до Народні прикмети на молодий Місяць