Історії

Допомагай людям і звертай увагу на ті знаки, які посилає Всевишній, адже він допомагає тобі здійснити мрії!

Колись жив один чоловік, який хотів влаштуватися на престижну роботу, завести щасливу сім’ю і стати знаменитим.

Поспішав він якось на співбесіду, вже спізнювався, біжить по вулиці і перед ним падає людина. Думки допомогти людині і не було, адже, тоді він би спізнитися на співбесіду, яка ось-ось мало розпочатися. Та роботі він пройшов співбесіду, але його не взяли.

Друга історія була така. Чоловік якось в літній вечір гуляв по вулиці і бачив, як вуличні артисти грали сценку. Вона була дуже цікава і чоловік зупинився, і слухав їх весь виступ. Спектакль йому дуже сподобався, всі глядачі бурхливо аплодували, а по закінченню сценки до нашого чоловіка підійшла жінка. Вона зіграла там одну з головних ролей. Вона запитала: “Чоловіче, а як Вам наш спектакль, сподобався?” На що наш герой хмикнув, розвернувся і пішов додому.

Потім через деякий час наш головний герой поспішав додому після Дня народження свого товариша. День був дощовий, хотілося швидше прийти додому і лягти спати. Тут він бачить, що якась жінка плакала біля під’їзду, сидячи на лавочці. Вона підняла голову і попросила допомоги у нього. У жінки були проблеми в особистому житті, їй не було кому розповісти про них і їй просто хотілося, щоб її хтось вислухав. Але чоловік не любив слухати чиїсь проблеми, до того ж погода була поганою і він дуже хотів спати.

Загалом, життя у нашого головного героя пройшло без виконання його заповітних бажань. Коли його не стало, то він звернувся до свого Ангела-Хранителя і сказав:

– Так, життя у мене, звичайно, було не дуже. Мої заповітні мрії не справдилися…

– Так, все залежало тільки від тебе, я посилав знаки. Тобі просто потрібно було проявити милосердя і допомогти людям. – відповів Ангел-Хранитель.

– Не зрозумів, в сенсі? – в подиві був чоловік.

– Коли ти поспішав на співбесіду, перед тобою впав чоловік, якби ти йому допоміг встати, то тебе чекала б престижна кар’єра. Цей чоловік був директором однієї великої компанії. Коли ти дивився виставу вуличних акторів, то жінка-актриса, яка запитала твою думку про виставу, була насправді самотня і ти міг з нею створити щасливу сім’ю. Ну, а та жінка, яка плакала біля під’їзду – це була знаменита письменниця, якби їй допоміг і вислухав, вона написала б тоді книгу, в якій зробила б тебе відомим! Тобі потрібно було просто допомагати людям, коли вони в цьому так потребували, але, друже мій, ти цього не помітив.

Допомагай людям і звертай увагу на ті знаки, які посилає Всевишній, адже він допомагає тобі здійснити мрії! Все що нам дається в житті – це не просто так. Варто тільки замислитись і зрозуміти це, як ви будете дивитись на своє життя іншими очима. В кожного є свої проблеми і в той же час ми так потребуємо чиєїсь допомоги, але помічаємо, як люди стають байдужими один до одного і їм уже не хочеться бути милосердними, добрими і допомогти. Одним словом стають егоїстами, які думають тільки про себе і не мають співчуття до інших. Щоб не попастись і нам в таку пастку, варто тільки поглянути навкруг і зрозуміти, що людей, які потребують допомоги дуже багато і мож саме ти можеш їм допомогти.

Коментарі Вимкнено до Допомагай людям і звертай увагу на ті знаки, які посилає Всевишній, адже він допомагає тобі здійснити мрії!