Астрологія

ЖІНОЧІ ІМЕНА ІЗ СИЛЬНОЮ ЕНЕРГЕТИКОЮ!

1. Оксана

Власниці даного імені впевнені в собі, енергійні,рішучі, комунікабельні та винахідливі. Завжди наполегливо йдуть до своєї  мети.Вони горді та розумні.

Жінки ,які носять ім’я Оксана,ніколи не дають себе образити, але й до інших ставляться з повагою. Дуже відповідально ставляться до професії та ухвалення будь-яких рішень.Українське ім’я Оксана несе в собі дуже сильну енергетику.

2. Наталія

Власниці даного імені завжди хочуть бути лідерами. Вони розумні,працелюбні та сильні жінки. У них дуже сильна енергія та стійка воля – зламати таких жінок дуже важко. Це жінки із сильним характером ,світлим розумом та багатим мисленням.

За здавалося б ніжною та спокійною жінкою,ховається серйозний потенціал та сильна енергія. Також ,жінки ,які носять ім’я Наталія користуються великою популярністю у чоловіків.

Читайте також:Основні ознаки материнського вигорання та як з ним боротись!

3. Вікторія

Мабуть нікому не варто нагадувати,що Вікторія – це “перемога”. Так і в житті,жінки з цим ім’ям перемагають завжди і всюди.

Вони вміють досягати поставлених цілей і впевнено крокують до них. Але також,це дуже самокритичні жінки ,які вкрай рідко задоволені собою.Їм завжди потрібно більше,краще і тільки вперед.

Також,іменологи кажуть, що ім’я Вікторія несе в собі велику частку фарту та удачі .Тобто,якщо Вікторія дуже сильно чогось захоче, то рано чи пізно обов’язково отримає.

4. Олександра

Насправді ,олександра – це дуже сильне ім’я. Жінки,які носять це ім’я люблять владу,вони вимогливі та категоричні. Олександри прямолінійні та принципові жінки. Вони чітко знають чого вони хочуть і як цього досягти. Вони незалежні та впевнені в собі.

Така сильна енергія у цього імені,ще й тому, що це парне ім’я і Олександрам притаманні деякі чоловічі риси характеру. Але,якщо Олександру відкрити глибше,то там ховається дуже мила та ніжна натура.

5. Ольга

Ім’я Ольга наповнене дуже сильною енергією,яка проявляється вже у більш старшому віці.У дитинстві,дівчатка,які носять це ім’я ніжні та ранимі,не люблять публіку і зазвичай тримаються в тіні.А от подорослішавши,Ольга стає сильною, наполегливою та готовою долати будь-які перешкоди.

Вона звикла всього досягати своєю працею ,буває рішучою та жорстокою у своїх рішеннях. Ольги вміють виносити уроки життя,а тому з кожним роком вони стають все успішніші. Джерело

 

Коментарі Вимкнено до ЖІНОЧІ ІМЕНА ІЗ СИЛЬНОЮ ЕНЕРГЕТИКОЮ!