Поради

Японський манікюр

 

Японський манікюр – це насамперед ретельний догляд за нігтями. Якщо ви хочете поліпшити стан ваших нігтів і додати їм красивого перламутрового блиску, тоді цей цілющий манікюр саме для вас.

“Це історія про тренд, який трансформувався в образ життя — green, healthy, natural”, — зазначає Вікторія Колодій, засновниця й креативна директорка мережі MVK.

Читайте також: Роль вітаміну B1 в організмі!

Вона пояснює, що японський манікюр — це інтенсивний догляд за руками, суто салонна процедура, зробити яку в домашніх умовах не можливо. Його роблять без агресивного впливу, наприклад, обрізання шкіри.
Під час японського манікюру фахівець використовує пилочки, виготовлені з телячої шкіри, пасту й пудру на основі бджолиного воску. Ніяких різальних інструментів або фрез не застосовують.

А як за часто потрібно робити японський манікюр? Усе залежить  від того, в якому стані ваші нігті. Для дуже слабких нігтів рекомендують робити цілющий японський манікюр кожні 2 тижні. А якщо ви просто хочете підтримувати свої нігті в гарному стані, тоді робіть такий манікюр раз на місяць.

Коментарі Вимкнено до Японський манікюр