Стосунки

Якщо чоловік дійсно хоче бути з вами, його ніщо не зупинить.

Чоловік, який щиро хоче бути з вами, буде старатися. Якщо він не починає «полювати» і не проявляє ніякої зацікавленості можливими стосунками, вам доведеться рано чи пізно змиритися: ви просто йому не цікаві. Все просто.

Точніше сказати, єдина людина, яка може перешкодити йому досягти мети, – це ви самі. Все інше – не перешкода і не причина.

Чоловіки думають не так, як жінки. Усвідомивши, що він чогось хоче, він робить все для того, щоб це отримати. Як правило, чоловік не соромиться і не боїться завойовувати жінку, до якої його тягне. Навіть якщо він не може ось так відразу взяти і відкритися вам, рано чи пізно він дасть зрозуміти, що ви йому подобаєтеся. Не сумнівайтеся в цьому.

Це закладено в чоловічій природі. Чоловік робить перший крок. Він тримає ситуацію під контролем. Він намагається завоювати серце вподобаної дівчини. Так проявляється його мужність.

У випадку жінок, все трохи інакше. Вони вміють знаходити причини, що їм щось потрібно або не потрібно. Це стосується не тільки матеріальних благ, а й чоловіків. Жінки знаходять пояснення і переконують себе в тому, що їм хтось подобається або не подобається. У разі чоловіків, все простіше. Вони або відчувають потяг, або ні.

Читайте також Я їй плачу гроші за те, щоб вона мила мою квартиру, а не обговорювала за спиною.

Якщо чоловік упевнений в тому, що у нього є шанс на стосунки зі вподобаною дівчиною, він обов’язково відкриє на неї «полювання» і докладе всіх зусиль для того, щоб бути поруч з нею.

Є деякі речі, про які жінка повинна знати. Незважаючи на те, що “полює” чоловік, дівчині, природно, теж необхідно включитися в цю “гру”. Їй варто бути відкритою до цього спілкування.

Якщо ви зацікавлені у стосунках, як і ваш «мисливець», ви можете подати йому «сигнал до дії»: бути милою і чуйною. Все це може привести надалі до прекрасних відносин.

Якщо ж жінка буде демонструвати тільки холодність і байдужість, то, врешті-решт, залишиться одна.

Чоловіки, як правило, дуже гостро сприймають відмову. Проте, вони отримують її частіше, ніж жінки.

Для закоханого чоловіка – відстань не є перешкодою. Навіть якщо улюблена жінка живе на іншому кінці світу, він все одно знайде спосіб щодня нагадувати їй про свою любов. Якщо ж чоловік не зацікавлений, він навіть і пальцем не поворухне, незалежно від того, де ви знаходитесь.

Ви зустріли чоловіка, який вам сподобався? Він хороший собою, привітний і товариський? Він вам подобається, але не проявляє романтичного інтересу? Швидше за все, він сприймає вас як друга.

Коли жінка дійсно приваблює чоловіка, він не намагається приховати емоцій і почуттів. Він не поводиться з дівчиною так, як він звик спілкуватися з друзями. Він обов’язково покаже, як багато вона для нього означає.

Якщо ви дійсно подобаєтеся йому, він буде дзвонити і писати. Він запросить вас на побачення і буде робити компліменти. Він не дозволить нікому і нічому перешкодити розвитку вашого спілкування. Чоловіки так влаштовані. Вони з нетерпінням чекають шансу зробити перший крок.

Якщо чоловік не проявляє ніякої ініціативи, саме час відпустити цю історію і почати рухатися далі! Вам потрібен той, хто буде готовий доводити, що зацікавлений в вас так само сильно, як і ви в ньому

Коментарі Вимкнено до Якщо чоловік дійсно хоче бути з вами, його ніщо не зупинить.