Поради

Як вчасно помітити симптоми і не допустити хворобу Альцгеймера!

Тести ,що допоможуть дізнатися чи загрожує вам хвороба Альцгеймера.

 

Дана хвороба характеризується від погіршення мови,мислення і пам’яті — аж до повної деградації особистості. Тому дуже важливо вміти вчасно побачити симптоми і застерегтися по можливості.

Дані Всесвітньої організації охорони здоров’я свідчать, що придбаним недоумством страждають 55 мільйонів людей по всьому світу. Проте,за прогнозами до 2050 року дана  кількість зросте до 130 мільйонів.

Лікувати дану хворобу надзвичайно складно, тому надзвичайно важливо вчасно помітити симптоми. А ще краще взагалі  заздалегідь дізнатися, якими є ризики.

Тому,нижче наводимо тести,які ви можете зробити і перевірити чи знаходитесь ви у групі ризику !

Читайте також:Як позбутись слимаків і водночас удобрити грунт!

Перевірка генів

Кожна людина має ген АпоЕ,який буває трьох типів: ɛ2, ɛ3 і ɛ4. І саме третій тип пов’язаний із підвищеним ризиком розвитку хвороби Альцгеймера. Для того,щоб це з′ясувати необхідно зробити генетичний тест.

Якщо ви побачили,що тест показав позитивний результат,не потрібно панікувати,а потрібно діяти. Даний ген знижує відтік холестерину з крові.Тому вам потрібно зменшити кількість жирів у своєму раціоні та обмежити вживання алкогольних напоїв.

Обстеження на гормони

Важливим фактором ризику хвороби Альцгеймера є дисбаланс гормонів.

Для початку потрібно обстежити щитоподібну залозу. Високий рівень кортизолу та естрогенів також посилює ситуацію, як і зайвий цукор у крові. Для того ,щоб дізнатися чи правильно працює гормональний фон потрібно здати аналізи.

Перевірка міді у крові

У людей,які страждають синдромом дефіциту уваги та гіперактивності, аутизмом та іншими розладами психіки дуже часто виявляють високий рівень міді у крові. Хвороба Альцгеймера не є винятком. А тому, дуже добре було б здати аналіз на мідь.Джерело

Коментарі Вимкнено до Як вчасно помітити симптоми і не допустити хворобу Альцгеймера!