Поради

Як позбутись слимаків і водночас удобрити грунт!

Мабуть немає таких людей,кому б подобались слимаки біля своєї оселі .Тому ,якщо вам набридли такі жителі на вашій земельній ділянці,варто вже зараз подбати про те,щоб їх не було наступного року.

Для цього нам потрібно виконати певні дії восени.

Для того,щоб слимаки не змогли перезимувати ,а їх яйця були знищені , потрібно використати пункти ,які написані нижче. Ми будемо говорити про добрива ,які не переносять слимаки та їх яйця. Не варто забувати,що 1 слимак відкладає до 400 яєць восени ! Тому,роботу в боротьбі зі шкідниками  ,найкраще проводити саме восени,для того щоб на наступний рік не мати вже проблем із слимаками.

Які добрива найкраще підходять для боротьби із слимаками?

– суперфосфат аммонізований;

– калійні добрива (калійна сіль, калій хлористий);

– аміачні добрива (аміачна селітра, сульфат амонію, нашатирний спирт);

– зола + хлорне вапно.

Для того ,щоб переконатися ,що на вашій земельній ділянці є слимаки,варто глянути на опале листя,воно буде пошкодженим ,ніби згризене.Восени слимаки харчуються листям – тому це їхня робота.

Читайте також:Що зробити з шкарпеткою ,яка залишилась без пари ? Як використати її в побуті!

Перед тим ,як підживити грунт ,боротьбу зі слимаками варто провести природнім методом.

Адже ,ми пам’ятаємо, що слимаки живуть  у темних, вологих місцях. Тому ,такі місця слід прибрати : винести будівельне сміття, затемнені ділянки — пропушкувати, а найкраще — перекопати зовсім. Завдяки цьому нам вдасться позбутись яєць слимаків .

Якщо ж прибрати все будівельне сміття немає можливості, тоді варто обробити дані ділянки аміачним добривом.

Як приготувати аміачне добриво?

На 10 л води потрібно додати або 100 г аміачної селітри, або 150 г сульфату амонію, або 50 г нашатирного спирту (на вибір). Даним розчином варто обробити всі важкодоступні місця ,де можуть мешкати слимаки.

По землі найкращим методом стане – просто розсипати суперфосфат (аммонізований) як звичайне добриво. Також додатково можна використати калійні добрива, які негативно впливають на яйця слимаків.Їх потрібно також просипати на землю,ніби ви просто її удобрюєте.

Ну і звичайно, ще одним хорошим добривом для землі ,але згубним для слимаків є є зола (4 частини) у суміші з хлорним вапном (1 частина). Також просто просипте по землі.

Якщо виконати дані інструкції восени,то на наступний рік у вас буде гарна земельна ділянка без шкідників. Джерело

Коментарі Вимкнено до Як позбутись слимаків і водночас удобрити грунт!