Поради

Як розпізнати особу, яка може наврочити

Скільки б сучасні люди не говорили, що пристріт — це вигадки і дурниця, в яку вірять тільки надмірно забобонні люди, побоювання, що він існує, ні-ні, а виникають навіть у найвідчайдушніших скептиків. Хто знає, раптом він і правда є і деякі люди дійсно можуть наврочити?

Що таке пристріт і як від нього захищаються

Вважається, що “пристріт” — це негативна енергія, яку “запускає” по оточуючих спеціально або випадково людина, яка володіє надприродними здібностями. Не варто думати, що таким «даром» володіють тільки чаклуни і маги. Наврочити цілком можуть і звичайні люди, але з не дуже позитивною енергетикою, інформує Ukr.Media.

Наприклад, одна подруга може наврочити іншу, тому що у тієї вдаліше складається особисте життя або кар’єра пішла в гору. В результаті щаслива подруга раптом розлучається з коханим, який раніше носив її на руках, або її з ганьбою звільняють.

Читайте також: Запитали якось у старця, який був відомив своїм гострим розумом

Ознаками пристріту, згідно з народними прикметами, є безпричинне позіхання, відчуття того, що розпирає зсередини, тривога, відсутність енергії і сил, бажання активно працювати і діяти.

Зняти пристріт, за повір’ями наших предків, можна декількома способами. Один з найдоступніших — вмитися тричі, при цьому треба провести мокрими руками по голові, щоб “змити” всю негативну енергію

Щоб захиститися від пристріту люди носять червону нитку на зап’ясті, приколюють шпильку на виворіт одягу. Хтось йде до церкви, а деякі — до цілителів, ворожок, екстрасенсів і бабусь-відунь.

Часто пристрітом виправдовують власні невдачі, але все ж навіть деякі вчені вважають, що енергетичний вплив на біополе людини, яким і може бути пристріт, цілком можливий.

Як розпізнати людей, які можуть наврочити?

За повір’ями, зіпсувати життя пристрітом можуть люди, які володіють негативною важкою енергетикою. У таких людей мало друзів, вони не схильні до спілкування з оточуючими, та й багато навколо не жадають з ними говорити і навіть перебувати поруч. Часто погляд таких людей складно витримати, оточуючі намагаються не дивитися їм в очі.

Вважається, що люди, які здатні навести порчу, можуть бути ті, хто не скупиться на похвалу і щедро роздає компліменти оточуючим, намагається до них доторкнутися. Однак їх похвала здається нещирою, більше схожа на солодкуваті лестощі.

“Наврочити” можуть заздрісні люди, у яких не все ладиться в житті, на відміну від їх більш щасливих знайомих.

Після спілкування з такими людьми може з’являтися позіхання, хвилювання, слабкість, бажання заснути, все може валитися з рук.

Вірити чи не вірити в існування пристріту — справа ваша. Якщо вас сильно лякає впевненість в тому, що всі ваші невдачі можна пояснити поганим оком когось із недоброзичливців, то спробуйте виконати «народний» ритуал — наприклад, вмитися, надіти червону нитку на зап’ясті, або ще що-небудь, що радить народна мудрість. Так ви зможете себе заспокоїти і «вселити», що позбулися негативного впливу.

Але насправді, знайте, що найчастіше проблеми або труднощі — це простий збіг обставин або наслідки ваших дій. За чорною смугою прийде біла і все буде добре.

Коментарі Вимкнено до Як розпізнати особу, яка може наврочити