Поради

Як поліпшити своє психічне здоров’я

Наш душевний спокій — це ціна, яку ми платимо за те, щоб виглядати найбільш обізнаною людиною в кімнаті, яка володіє всією внутрішньою інформацією та в курсі всього, що відбувається в житті кожного.

У цій статті є 5 способів детоксикації свого розуму, які допоможуть вам мислити чітко, зменшать психічне напруження та повернуть душевний спокій.

1. Заплануйте відпочинок від технологій

Наші смартфони постійно вмикаються з нескінченними сповіщеннями, які не мають значення, і чомусь ми звертаємо увагу майже на все в режимі реального часу. Є причина, чому ми не можемо зосередитися на одному завданні більш як 5 хвилин. Програми для соціальних мереж налаштували наш мозок на жагу відволікання.
Найкращий спосіб підвищити особисту ефективність, продуктивність і психічне здоров’я – це провести деякий час поза смартфоном та іншими пристроями. Встановіть здорові межі та не відповідайте негайно на марні сповіщення.

2. Поміркуйте та зосередьтеся на більшій картині

Нам не вистачає часу, щоб озирнутися назад, підбивати підсумки та зрозуміти, як далеко ми зайшли, тому що ми дуже зайняті нашим повсякденним життям. Ми настільки відриваємось на дрібні деталі, що забуваємо про загальну картину та початкову мотивацію робити те, що ми робимо.
Переоцініть свій прогрес і внесіть необхідні корективи до різних цілей, постійно навчаючись на своїх минулих помилках, коригуючи та вдосконалюючи свою початкову мету.

Читайте також: Як навчити себе не брати близько до серця

3. Упорядкуйте свій фізичний простір

Безлад у вашому фізичному просторі іноді викликає стрес і занепокоєння у вашому психічному просторі, а ви цього не усвідомлюєте. Коли речі на вашому робочому місці чи вдома розкидані, більш імовірно, що ваша увага теж розсіяна.
Усунення безладу також може бути способом відвернутися від тривожних думок, це буде приємною перервою, і під час цієї перерви ви оптимізуєте своє середовище для кращої зосередженості. Як тільки ви організуєте речі навколо себе, з більшою ймовірністю ви відчуєте себе більш організованим і набагато краще контролюєте свій розумовий простір.

4. Почніть тренуватися

Найпростіший, найдешевший і найефективніший спосіб детоксикації вашого розуму – це фізичне навантаження на тіло. Це може бути так само просто, як розтяжка між робочими перервами протягом 5–10 хвилин, гуляти або бігати без смартфона або виконувати правильне 30–40-хвилинне тренування 4–5 разів на тиждень (дуже рекомендовано).

5. Почніть писати

Те, як ви пишете, набагато менш важливо, ніж навіщо ви пишете. Письмо — чудова вправа для детоксикації вашого розуму. Замість того, щоб піклуватися про емоційний багаж у наших головах чи серцях, ми можемо записати його на папері або написати в цифровому вигляді. Ідея полягає в тому, щоб писати, не має значення, які інструменти ви використовуєте для написання.
Немає неправильного чи правильного способу зробити це. Сенс просто зробити це. Письмо — це спосіб перенести свої думки в реальний світ.

Письмо допомагає:
– Усвідомлення дійсності
– Зменшення стресу та тривоги
– Вироблення кращих суджень
– Допоможе нам пізнати себе та наші моделі мислення.
Спробуйте поставити таймер на 5-10 хвилин і починайте писати все, що вас турбує.

Коментарі Вимкнено до Як поліпшити своє психічне здоров’я