Лайфхаки

Як можна зменшити рахунки за електроенергію. Лайфхаки для пральних машин

Не секрет, що з усіх хатніх справ прання є найдорожчим задоволенням. Пральну машинку ми використовуємо мінімум раз на тиждень, а в декого вона працює практично щодня. А це суттєво б′є по кишені коли приходять рахунки за електроенергію та воду.

Але, у нас є для вас кілька робочих лайфхаків, які допоможуть вам зекономити .

Ми можемо скорегувати налаштування до прання і таким чином вплинути на витрату води та електроенергії.

Отже, якщо у вас на пральній машинці є режим “Еко” — тоді старайтесь прати саме на ньому. Це режим , де витрачається мінімальна кількість води.

Читайте також:Рецепт неймовірно смачної солянки. Готується дуже швидко

Але, якщо у вас немає такого режиму, тоді старайтесь прати одяг на найнижчій температурі. Таким чином вам вдасться суттєво зекономити на електроенергії. А результат прання всеодно буде гарний, так як сучасні порошки для прання ефективно працюють навіть у холодній воді.

Також, якщо речі не дуже забруднені старайтесь встановлювати режим швидкого прання . Адже всі ми розуміємо, що чим менше часу працює пральна машина, тим менше електроенергії споживається.

Старайтесь завантажувати машинку повністю, тим самим вам вдасться скоротити кількість прань.

Якщо ви користуєтесь вбудованим режимом сушіння, постарайтесь змінити його на віджим на високій швидкості. Після нього одяг не буде повністю сухим, але швидко висохне поза машиною.Так вам вдасться зекономити на електроенергії.

І останній лайфхак : варто регулярно чистити фільтр пральної машини. Вся справа в тому, що засмічений фільтр змушує двигун пральної машинки працювати з більшим навантаженням і відповідно збільшується використання електроенергії. Тому споживайте електроенергію раціонально і не переплачуйте. Джерело

Коментарі Вимкнено до Як можна зменшити рахунки за електроенергію. Лайфхаки для пральних машин