Поради

Як можна розігріти холодну каву та чи можна це робити в мікрохвильовці

Люди, які полюбляють каву завжди хочуть, щоб вона була ідеальною і вони змогли насолодитися нею. Але часто, приготувавши собі каву ми кудись біжимо, щось робимо, а якщо ви мама з малесенькою дитиною, тоді шанс випити каву гарячою зменшується до мінімуму.

Що ж робити в такому випадку та чи можна гріти каву в мікрохвильовці?

— Так, каву можна підігріти в мікрохвильовій печі, але є декілька правил, які потрібно пам’ятати:

  1. Перелийте каву в контейнер чи чашку, які придатні для використання в мікрохвильовій печі. Це може бути скляний або керамічний кухоль .Меламін, металеві банки та пластикові контейнери не можна використовувати в мікрохвильовій печі.
  2. Поставте чашку у мікрохвильову піч і встановіть таймер на 30 секунд. Можливо              знадобиться декілька інтервалів, щоб кава стала гарячою. В такому випадку перемішуйте каву кожного інтервалу, щоб вона рівномірно підігрілась.
  3. Уникайте повторного кип’ятіння кави, оскільки це може змінити її смак і зробити її гіркою.

Звісно, найкраще пити одразу каву після заварювання, тоді її смак та аромат будуть найкращими. Але інколи можна скористатись і мікрохвильовкою.

Читайте також:Астрологи назвали три знаки зодіаку, яким у листопаді варто позбутись старого, щоб отримати нове

Як ще можна розігріти каву :

  • на плиті

Якщо ви любите контролювати даний прцес, тоді перелийте каву в невелику каструлю і нагрійте її на повільному вогні. При цьому потрібно постійно помішувати каву, щоб вона не прилипала до дна каструлі.

  • у кавоварці

Щоб підігріти каву у кавоварці, необхідно налити її у графин і увімкнути кавоварку, як під час приготування гарячої кави.

  • з додаванням кип′ятку

Просто долийте кип′яченої води до вашої кави , але в даному випадку ви отримаєте розбавлену каву.Джерело

Коментарі Вимкнено до Як можна розігріти холодну каву та чи можна це робити в мікрохвильовці