Поради

Як часто прати піжаму.Ви точно робили це неправильно!

Основна частина людей переконані, що піжаму необхідно прати тоді, коли вона забрудниться або стає несвіжою. Але це не так. І зараз ми вам розповімо,чому.

Так коли ж потрібно прати піжаму?

Експерти рекомендують прати піжаму після кожних двох-трьох носінь,а не тоді коли вона вже погано пахне .

Звісно,у спеку піжамо варто прати частіше,оскільки тоді є більше виділення поту і швидше розмножуються бактерії.

Між праннями піжаму також можна просто вивішувати на свіже повітря,  і до вечора вона гарно освіжиться. Але ,ні в якому разі не варто ставити піжаму під подушку,так бактерії залишаються на ній і розмножуються.

Чому так важливо часто прати одяг для сну?

Нашу піжаму ми носимо по 8 годин кожної ночі (а деякі люди носять її навіть і вдень). А отже ,якщо її рідко прати,то швидше розмножуватимуться бактерії ,а це в свою чергу впливатиме на наш сон.

Також бактерії,що утворились на піжамі можуть викликати подразнення на шкірі,адже багато людей не одягають під піжамний одяг білизну.А такий контакт зі шкірою та інтимними частинами тіла робить нашу піжаму просто розсадником бактерій.

Також варто приймати душ перед сном і одягати піжаму на чисте тіло.

Одяг для сну потрібно прати за найвищої температури води, яку витримує тканина. Таким чином ми забезпечуємо ретельне очищення.

З якої тканини краще обирати піжаму?

Найкращим та найгігієнічнішим піжамним одягом вважається той,який пошитий з натуральних тканин . Адже вони гарно пропускають повітря,тканина так би мовити дихає,а тому бактерії та піт у них накопичуються менше, ніж у піжамках зі штучних тканин. Джерело

Коментарі Вимкнено до Як часто прати піжаму.Ви точно робили це неправильно!