Історії

Я хочу розповісти вам, одну історію з життя моєї сестри.

Я хочу розповісти вам, одну історію з життя моєї сестри. Ще з самого дитинства вона привикла жити так, як комфортно саме їй, загалом егоїстка. Коли вийшла заміж, то в шлюбі поводилася не краще, ставила чоловікові високу планку, примушувала виконувати свої забаганки не тільки його, але й і його родичів.

Орест дуже довго терпів усі витіи сестри, але тиждень тому не витримав й дав їй стусана. Вона відразу зібрала свої речі і поїхала до батьків і от нещодавно прийшла до мене в гості й розповіла про причини свого розлучення. Мене її історія вразила, точніше вразило відверте нахабство сестри.

Оля нещодавно стала мамою, однак в декреті сидіти не хотіла. Тоді попросила свекруху, щоб вона звільнилася з роботи та сиділа з синочком, але та відразу відмовилася. Тоді сестра заборонила спілкуватися чоловікові з мамою в її присутності. Хоча її, звичайно, ніхто не послухав. Через декілька місяців сестра вирішила помиритися з свекрухою й дати їй другий шанс. Свекруха мала переїхати в їхню однокімнатну квартиру, а молода сім’я спокійно б проживала у свекрушиній двокімнатній квартирі.

Читайте також Історія про хитрого дідуся.

Орест тоді пригрозив жінці, щоб вона заспокоїлася зі своїми амбіціями. Тоді сестра в агресії обізвала чоловіка “маминим синочком”, а свекруху “егоїскою”.

Чоловік вирішив довго не думати, зібрав її речі й посадив на таксі до батьків. Мама була шокована з вчинку своєї доньки. І що ви думаєте, вона до мене просто так прийшла скаржитися на життя? Ні, дідусь заповів на свою трьохкімнатну квартиру у рівних частках. У зв’язку з цим у сестри виникла ідея: я повинна сходити до дідуся і попросити, щоб він викреслила мене з заповіту. Я ж з чоловіком проживаю, а її з дитиною немає де жити.

Звичайно, я не погодилася. Тоді сестра образилася на мене й сказала, що все розповість нашій мамі. І вже на наступний день, до мене подзвонила мама з докорами, як це я могла образити бідну сестричку, яка все життя терпіла знущання свекрухи й чоловіка, а тут навіть рідні зраджують.

У той момент я розсміялася і не могла зрозуміти, як мама в це могла повірити. Ось є ж такі люди: працювати вони не хочуть, а хочуть жити на всьому готовому …

Коментарі Вимкнено до Я хочу розповісти вам, одну історію з життя моєї сестри.