Історії,  Стосунки

Як близькі люди перетворюються на зовсім чужих 

Рідні люди перетворюються на чужих ось так:

Ольга дуже любила свого чоловіка. Він зраджував їй, а вона пробачала. Він пив, а вона далі мирилась з цим. Свекруха ображала її та відверто зневажала, а вона дарувала їй подарунки.

Одним словом, Ольга служила всім у цьому домі . І не звертала уваги на грубість та неповагу. Їй боліло глибоко у душі, але вона переступала через себе і далі усміхалась та мирилась з цим.

Так вони жили багато років.

Але одного дня, Ольга прокинулася зранку . Це був звичайнісінький ранок, коли потрібно  вставати та готувати сніданок. І жінка побачила, що біля неї лежить чужий чоловік. Цілком чужий мужик. Це з її розповідей. Лежить і хропе, напіввідкривши рота.

Читайте також:Що потрібно робити на молодий місяць, щоб досягти щастя і успіху?

Ольга встала і не розуміла, що цей чоловік тут робить . Адже це її квартира, яка дісталася від мами . Її дім. То чому він спить на її ліжку , а вона має йти готувати йому сніданок.

Ось так стають чужими людьми. Одразу і миттєво. Це називається кумулятивний ефект. Це коли людина часто терпить і не звертає уваги на свої потреби , а потім стається так, що в душі в людини все обривається і ламається назавжди.

Всі нитки, які пов’язували людей  просто обриваються назавжди. Людина стає чужою і холодною, і навіть неприємною на вигляд. Джерело

Коментарі Вимкнено до Як близькі люди перетворюються на зовсім чужих