Історії

Історія про хитрого дідуся.

Дідусь спокійно вийшов на вулицю до хлопців і сказав їм:

— Я купив цей будинок тиждень тому. Протягом цього часу я жив у спокої та гармонії з собою. Навколо мене немає сусідів. Але ось з’явилися ви, і щовечора тепер поруч з моїм будинком гримить голосна музика.

Напевно, хтось би одразу звернувся зі скаргою у поліцію, або ж спробували поговорити з вашими батьками. Але я не з тих, хто буде таке робити. І зовсім не від того, що я хороший старий дідусь! А від того, що мені дуже сподобалася ваша музика!

Я вирішив, що буду щовечора платити вам 50 гривень, щоб музика звучала тільки біля мого будинку.

Молоді хлопці тихо поговорили між собою, поглянули на старого дідуся і погодилися на його умови. На 50 гривень можна купити собі цигарки або ж пиво!

Читайте також У кого свекруха має поганий характер, той мене зрозуміє.

Наступного вечора дідусь вийшов до хлопців і сказав їм:

— Мені ще не нарахували пенсію, і я змушений змінити обіцяну суму. За вашу музику сьогодні я можу заплатити лише 10 гривень!

Хлопці переглянулися, подумали, що 300 гривень на місяць досить хороша сума, і погодилися на нові умови.

На тертій день старий вийшов до молоді і промовив:

— Затримують мою пенсію, тому я готовий продовжувати платити тільки 5 гривень за вечір. Вибачайте, але більше немає.

Хлопці розізлилися і крикнули:

— Ти за кого зараз нас приймаєш, дідусю? Щоб ми всього лише за 5 гривень включали тобі класну музику? Ми зовсім не дурні! Ти більше не почуєш нашу музику! Прощавай!

Коли ж хлопці зібралися та пішли, дідусь легко зітхнув і посміхнувся. Він повільно увійшов у свій будинок, який з цього моменту знову став для нього «тихою гаванню».

Коментарі Вимкнено до Історія про хитрого дідуся.