Історії

У кого свекруха має поганий характер, той мене зрозуміє.

Весілля було у нас зовсім скромним: ми з чоловіком і двоє свідків. Чоловік сплатив ресторан і купив мені гарну вечірню сукню з туфельками, хоч я навіть про це не просила, але, знову ж таки – приємний бонус. Переїхала жити до чоловіка, він дав мені карту з накопиченнями і сказав, щоб я купила собі щось необхідне: від косметики до верхнього одягу. Все було добре, поки мене не почала контролювати свекруха!

Я така людина, яка боїться самотності. Але і жити з постійним контролем свекрухи також важко. У кого свекруха має поганий характер, той мене зрозуміє. Словом, вийшла я заміж два роки тому. З чоловіком до того, я зустрічалась чотири роки, а коли він почав заробляти хороші гроші, ми вирішили почати сімейне життя. У мого чоловіка, то вже другий шлюб, але мене це не засмучує.

У мого чоловіка є власна квартира, заробляє він майже тисячу доларів у місяць, тому з фінансами проблем не було. Живемо ми у квартирі зі старим ремонтом, а тому відкладаємо гроші на ремонт. Я ж працюю в супермаркеті на касі, тому зарплата в мене середня. Чоловік один в сім’ї, а я взагалі сирота, тому в нас дуже кардинально різні поняття про родину. Я памятаю лише свою бабусю, а в нього велика та щаслива родина, яка мене прийняла. Як бачите, життя до чоловіка в мене було складним, але вийшла заміж не за гроші, а тому, що справді дуже полюбила Романа.

Читайте також Мотиваційна притча для невпевнених в собі людей

Свекруха здавалась мені завжди порядною жінкою, але ось останнім часом щось сталось. Наталя Юріївна ніколи не говорила нам про дітей (бо мала внучку від першого шлюбу), не втручалась в особисте життя нашої сім’ї, не контролювала. Проте, коли у свекрухи не стало чоловіка, то її наче підмінили. Вона вирішила продати будинок в селі і переїхала в наш район. Свекруха купила однокімнатну квартиру у сусідньому будинку, а тому завжди була біля нас. Якось чоловік розповів про свекрусі те, що ми плануємо робити ремонт, а тому відкладаємо гроші. Мама звичайно підтримала сина і навіть хотіла допомогти фінансово. Але потім вона почала сваритись на мене, бо, мовляв, я витрачаю багато грошей.

Річ у тім, що я взагалі не меркантильна жінка. Чоловік довіряв мені сімейний бюджет, а тому дав мені карту з накопиченнями і сказав, щоб я купила собі щось необхідне: від косметики до верхнього одягу. Я купувала недорогі речі, переважно в Інтернеті, або ж на знижках. Щодо косметики, то я вже не економила, бо це шкіра обличчя, але я витрачала кілька тисяч в рік, тому не вважала це великими грошима. Чоловіка ще й нещодавно підвищили, тому я не думала, що через гроші можна так зіпсувати стосунки.

Так ось, як все почалось? Свекруха, як вже я раніше сказала, жила у сусідньому будинку і звичайно часто приходила в гості. Спочатку вона приносила з собою печиво і ми пили чай, говорили на різні теми і я поважала її. А потім все змінилось: вона перевірила мій гардероб і побачила там вечірню сукню. Коли свекруха дізналася, що це мені чоловік купив, розізлилася – як же я посміла випросити таку дорогу річ у її синочка? Я пояснила, що це був подарунок Романа, бо ми ходили на день народження до його шефа і треба було виглядати пристойно. Це було ще не все! Потім свекруха почала лазити по холодильнику і бурчати, що і тут я витрачаю занадто багато грошей. Навіщо, мовляв, стільки дорогих продуктів. Але я ж працюю у супермаркеті, мені там все дешевше, а вона не розуміє. Словом, вона сказала, що я меркантильна і занадто багато витрачаю грошей!

Після таких контрольних дій, чоловік почав мені сам казати на кожну покупку: «Скромніше треба бути». І знаєте, коли він це говорить? Тільки тоді, коли є свекруха! Я вже думаю йти на іншу роботу і ставати незалежною від грошей чоловіка, але з іншого боку — свекруха просто захищає синочка. Я розумію, якби я витрачала всю його зарплату на салони краси і одяг, але я ж справді стараюсь економити.

Коментарі Вимкнено до У кого свекруха має поганий характер, той мене зрозуміє.