Історії

Я хочу повернути сім’ю, і роблю все для цього.

З Оксаною ми познайомилися в інтернеті, мені вона дуже сподобалася, і ми почали спілкуватися. У той момент, вона розлучалася з чоловіком і сильно переживала через це, адже він відсудив у неї все, і залишив тільки кредити, які вона насилу тягла. Я різними способами старався її підтримати та розвеселити.

Ми почали гуляти разом, запрошував її на фільм або кафе. Поряд з нею я був щасливий, і вже чер 2 місяці нашого знайомства, я запропонував їй жити разом, і вона погодилася. З часом ми розписалися і готувалися стати батьками. Я за цей час я знайшов собі кращу роботу, щоб більше зароблекаяти і тягнути сім’ю, а також оплачувати її минулі борги.

І ось минуло два роки після появи синочка, я багато працював, щоб швидше розплатитися з усіма кредитами і купити своє житло. Але останнім часом, я почав помічати, що Оксана змінюється. Вона завжди ходить зла і цілими днями сидить у телефоні. Я вирішив поговорити з нею, та запитав: “що сталося?”. Тоді вона глянула на мене і сказала, що вона розлюбила мене і їй треба зрозуміти любить вона мене чи ні. Мені було важко чути такі слова від коханої дружини.

Читайте також Всьому свій час! Не потрібно спішити, все прийде коли має прийти.

На наступний день я переїхав жити до батьків, вона залишилося жити на орендованій квартирі. Уже через місяць вона подала на розлучення, і нас розвели. Я хочу повернути сім’ю, і роблю все для цього.

Одного дня, я зустрів на вулиці нашу спільну знайому і вона розповіла, чому Оксана так поступила зі мною. Вона сказала, що у неї появився інший чоловік, і тому вона мене лишила. Я досі кохаю Оксану і не знаю, як мені бути, і що робити …

Коментарі Вимкнено до Я хочу повернути сім’ю, і роблю все для цього.