Історії

Я була просто шокована від такої витівки свекрухи і не стримувалась.

У батьків мого чоловіка є дача. Вони віддали її нам, оскільки вже не мали ні сили, ні здоровя, аби доглядати город. Свекруха любила садити грядки — огірочки, помідорчики, яблука – все це вона вирощувала, закатувала в банки, роздавала сусідам. А тепер все на моїх плечах.

Читайте також Люба моя донечко, я хочу, щоб мій досвід був тобі корисний

Тепер у нас зявилась дача: є де шашлики пожарити і куди поїхати на вихідних. Проте був один нюанс — я не хотіла працювати на городі, тому вирішила зробити квітник. Ми достатньо заробляємо, аби купувати продукти на ринку чи в супермаркеті. ми повністю забрали город, посадили туди газон і зробили велике подвір’я.

Цього разу свекруха приїхала подивитись на город, а урожаю так і нема. Я почула про себе стільки цікавих слів, що просто була в шоці. Вона казала, що я погана господдиня, ні на що не здатна, що все тільки псую і таке інше.

А вчора чоловік заїхав до мами в гості і запитав про закручені огірки. Так, уявляєте, що вона вчудила. Каже: «Так, залишилося». І виносить чоловікові банку, повну набиту сушеними квітами. І каже: «Ось вам огірочки, і дружині своїй передай – нехай поїсть, і внучат моїх почастуй. Вам, адже, важко за грядками доглядати. Ось, що виростили – то і їжте».

Я була просто шокована від такої витівки і не стримувалась. тепер свекруха сказала, що перекопає город і знову буде садити овочі. Та я не знаю як мені бути? Адже я вже все розпланувала. У мене замість того городу буде басейн для дітей стояти, а тепер що?

Коментарі Вимкнено до Я була просто шокована від такої витівки свекрухи і не стримувалась.