Історії

Виявилося, у мого чоловіка був другий паспорт, який він показував Насті, як доказ того, що не одружений і ніколи не був.

Три роки тому я вийшла заміж. Сімейне життя було ледь не казковим аж донедавна — чоловіка я дуже кохала і відчувала, що він мене теж. Завжди багато працював, щоб ми ні в чому собі не відмовляли, приділяв багато уваги і завжди помічав дрібниці — жодна стрижка чи новий колір нігтів не лишалися без компліментів і його захвату!

Я ніколи не могла б і подумати, що коханий вже давно зраджує мені. А викрила зраду випадково. Якось ми з подругою запланували піти в театр на вихідних, але вона затрималася на роботі і на виставу ми не встигли. Випивши по каві у найближчому від місця зустрічі кафе, ми вирішили поїхати на виставку робіт нашої спільної знайомої-фотографки. Виставка була тематична, присвячена дню закоханих, на всіх знімках були зображені пари різного віку під час поцілунку.

 

Мені страшенно сподобалася виставка, фотографії були надзвичайно ніжними і гарними, зовсім не виникало відчуття, що митець порушила чийсь особистий простір, фотографуючи людей без їх відома. Я розглядала кожну світлину з непідробною цікавістю, аж поки на одній з них не побачила свого чоловіка! Він пристрасно цілував струнку світленьку дівчину, міцно обійнявши її за талію.

Прийшовши додому, я звісно ж розказала про це чоловікові, а він почав відбріхуватися, мовляв, це його сестра, що живе закордоном. Я її не знаю, тому що вони нечасто спілкуються, а на весілля наше вона не могла приїхати через хворобу.

Щоправда, навіщо цілувати сестру в губи, я все одно не могла зрозуміти, і під натиском моїх аргументів і сліз екс-коханий таки зізнався у всьому.
Правдою було тільки те, що дівчина і справді живе закордоном, в Німеччині. І це навіть не дівчина його, а наречена, тому що вони готують весілля, після якого мій чоловік мав отримати документи і переїхати в Німеччину на постійне місце проживання.

Виявилося, у мого чоловіка був другий паспорт, який він показував Насті, як доказ того, що не одружений і ніколи не був.

Коментарі Вимкнено до Виявилося, у мого чоловіка був другий паспорт, який він показував Насті, як доказ того, що не одружений і ніколи не був.