Історії

Всі знали, про її пригоди, окрім молодого чоловіка.

Слову своєму вона була вірна. Уже до весілля гуляла так, що універ про неї гудів! А після, то взагалі ні в які ворота не впихнеш. Всі знали, про її пригоди, окрім молодого чоловіка. Він навчався в іншому вузі. Так жили вони в шлюбі, років п’ять.

Дітей не поспішали заводити. Кожен займався своїми справами, але на люди вона всюди, як жінка заміжня випливала під ручку з благовірним. Казала, що для статусу жінці дуже добре мати офіційну другу половинку.

Треба сказати, що за своїм чоловіком пильно стежила. Йому зраджувати своїй жонушці, було суворо заборонено, а то вона погрожувала його відправити прямісінько з її персональних хором, жити назад до своєї мами на околиці міста.

І так вийшло, що закохалася наша гульона! Причому по вуха закохався в одруженого мужика. У нього був маленький магазинчик, в якому працювали дві милі продавщиці. Так що новоспечені коханці часто з самого ранку могли кудись завіятися! Спочатку, все було як в казці, а потім цей чоловік став морозитися, в сенсі холонути до своєї обраниці! Пропадав надовго кудись, типу в поїздках по справах. І моя однокурсниця почала проявляти шалений занепокоєння!

Читайте також Не раз помічала за нашими жінками побутовий мазохізм.

Якось раз вона вистежила його. Він разом з юною продавщицею сидів в одному модному закладі. Вона підійшла до них і сіла за столик без запрошення. У процесі бесіда плавно перейшла в скандал, з’ясувалася дуже пікантна подробиця. Виявилося, що мужик той, не тільки своїй дружині зраджує. У нього просто колекція гарячих дівчат.

А тим часом, хороший чоловік моєї однокурсниці пішов у рознос. Спочатку він запив, а потім і загуляв! Вийшло, що вона привела своє сімейне життя без зобов’язань до абсолютно безглуздому фіналу. Дійсно шлюб не був чесним ні хвилини. Єдине, що вийшло не по її плану, так це те, що вона стала все-таки тією, якій теж зраджують! Але, по іншому, напевно і не вийшло б!

Коментарі Вимкнено до Всі знали, про її пригоди, окрім молодого чоловіка.