Стосунки

Ви переписуєтесь з чоловіком і тут він раптом зникає. Причини такої поведінки

В наш час, багато пар знайомляться саме через інтернет. І багато пар є досить щасливими та успішними в майбутньому, створюють сім′ї та народжують дітей.

Але також , дуже часто трапляється так, що ви тривалий час активно переписуєтеся, навіть плануєте зустрітись, як раптом спілкування різко переривається і чоловік зникає . Чому так відбувається , якщо все ніби добре?

Психологи назвали найбільш поширені причини:

1.Чоловік зустрів іншу дівчину

Дуже часто чоловіки можуть переписуватися одночасно з декількома дівчатами,а ще й до цього всього бути в активному пошуку в реальному житті.

І от , коли такі чоловіки зустрічають жінку в реальності, вони можуть на деякий час зникати або писати рідше ,використовуючи вас як запасний варіант.

Читайте також:Чому чоловіки не носять обручок. Відповідь психолога вас здивує.

2. Чоловік,спілкувався із вами виключно задля спортивного інтересу

Зазвичай, жінкам важко уявити собі , що чоловік може спілкуватися, виключно задля того,  щоб отримати прихильність жінки. Все, коли він цього досягне , він зникає.

Для чоловіків такого типу , важливо почути, що він вам цікавий і ви готові піти з ним на побачення. От і все , це те до чого прагнув цей чоловік .Йому потрібна кількість жінок, яким він сподобався, для того , щоб задовольнити свої певні комплекси.

3.Чоловік не зрозумів, що він вам цікавий

Багато жінок думають, що чоловіки мають бути активними, мають добиватися жінок та брати ініціативу завжди в свої руки. Але сучасні чоловіки зовсім з цим не згідні.

Якщо чоловік бачить, що ви не зацікавлені в ньому , йому може набриднути добиватися вас і він просто зникне.  Тому , жінкам сьогодні теж потрібно бути активними та показувати свої щирі емоції на рахунок чоловіка. Джерело

Коментарі Вимкнено до Ви переписуєтесь з чоловіком і тут він раптом зникає. Причини такої поведінки