Стосунки

Ви незадоволені тим, що ваш чоловік мало заробляє, не хоче з вами проводити час та постійно сидить за комп’ютером?

Коли люди одружуються, то з кожним роком спільного життя, вони стають все більше схожі одне на одного. Вони говорять однаково, роблять все однаково, а інколи навіть думають однаково. Тому, якщо вас щось не влаштовує у вашому партнері, задумайтесь, чи не можете ви бути цьому причиною.

Якщо ви жалієтесь на те, що ваша дружина стала товстішою за останні кілька років, то може варто збоку подивитись на себе . Уявіть, якою була б ваша дружина, якщо біля неї був би стрункий чоловік.

Або ж , наприклад, ви незадоволені тим, що ваш чоловік мало заробляє, не хоче з вами проводити час , а постійно сидить за комп’ютером? Любі жінки, а ви не думали, що може ви щодня пиляєте чоловіка про гроші. А може не даєте йому розслабитись і відпочити після роботи. А може, чоловік тільки на поріг, а у вас вже купа претензій? Подумайте про це .

Або ж дружина сидить дома і нічим не займається, а чоловіка це не влаштовує і він вважає, що дружина тупіє. Тоді чоловікам необхідно подумати, чому з красивої та розумної жінки , за декілька років, вийшла домогосподарка, яка деградує.Може це ваш інтелект не є високим.

Читайте також:Потрібно мати дуже добре серце, щоб зробити такий вчинок

Тобто, слід розуміти, що чоловік і дружина – це спільна посудина, яку ви двоє наповнюєте. А проблеми, які виникають у вашому житті, стосуються вас обох і ви разом повинні їх вирішувати.

Завжди потрібно починати з себе.

Тому,  розвивайтеся, читайте, спілкуйтеся, обговорюйте проблеми, бо саме в такому випадку ви зможете прийти до гармонійних стосунків . Джерело

Коментарі Вимкнено до Ви незадоволені тим, що ваш чоловік мало заробляє, не хоче з вами проводити час та постійно сидить за комп’ютером?