Історії

Він прийшов в гості, не купивши навіть шоколадки. І я його не впустила. З порожніми руками до мене ніхто не приходить

Якщо я знаю, що у мене немає спільного майбутнього з  чоловіком, я ніколи не буду витрачати на нього свій час. Краще рішення — негайно попрощатися, якщо жінка і чоловік не підходять один одному.Одного разу я зустріла чоловіка, який мене зацікавив. Щоб дізнатися його трохи краще, я вирішила запросити його в гості до мене. І він прийшов з порожніми руками. Тепер я розповім всю історію з самого початку.Нещодавно я змінила роботу, де колега по офісу почав проявляти симпатіюдо мене. Він явно відрізняв мене від інших і через деякий час вирішив запросити мене на побачення.Подумавши про це, я вирішила запросити його в гості до мене. Що? Його не можна віднести до незнайомої людини, ми бачимося щодня на робочому місці, плюс всі співробітники ставляться до нього з повагою.
Я знаю, як зустрічати гостей. І на цей раз я намагалася з усіх сил. Я приготувала святкову вечерю: нарізаний хліб, бутерброди з ікрою, фрукти і домашній торт на десерт.А напередодні я почала генеральне прибирання, щоб справити хороше враження на гостя.Колега був пунктуальний. Як тільки мені вдалося відновити красу, я відразу ж почула дзвінок у квартиру.Я відразу помітила, що джентльмен прийшов без квітів.

Зрештою, перше побачення. Але, може бути, він приготував мені якийсь подарунок?На моє запитання «З чим ти прийшов?», Він відповів «З добрими намірами!».Серйозно ображена, я показала йому приготований мною стіл, вказавши йому на різницю між нами.Я попросила його покинути мій будинок і на майбутнє, перш ніж відправитися в гості, ознайомитися з правилами пристойності. Йому, звичайно, стало жахливо незручно.

Читайте також: Це не може бути збігом » — подумав Роман, коли всі знаки вказували йому, що іконка принесена мамою і справді була особливою
Він нічого не сказав в своє виправдання, мовчки повернувся і пішов.Після цього випадку мій колега намагається не зустрічатися зі мною очима, навіть коли нам доводиться спілкуватися.На роботі я нікому не розповідала про цей випадок, я не хотіла псувати репутацію цієї людини, і я не люблю поширювати плітки. Але у мене теж немає близьких відносин з такими чоловіками.Чоловік повинен вміти пристосовуватися до будь-якої ситуації.І якщо він не знає, що люди не ходять в гості до жінки з порожніми руками, а я взагалі мовчу про квіти, то про яких стосунках може йти мова?

Коментарі Вимкнено до Він прийшов в гості, не купивши навіть шоколадки. І я його не впустила. З порожніми руками до мене ніхто не приходить