Історії

Відповідальність за власне життя

Нам завжди важливо брати самим відповідальність за своє життя . Робити кожен крок усвідомлено і впевнено.

З раннього дитинства хлопчику Максиму не давали можливості робити власний вибір:

– Максим, додому!
-Мамо, я зголоднів чи змерз?
– Тобі пора спати.

Тобто, батьки завжди вирішували все за нього та не давали йому права вибору. І в результаті, у хлопчика зникло природне відчуття своїх потреб, він не знав, чого хоче, і які цілі ставити.

І ось цьому хлопчику вже 40 років, і він зовсім не розуміє себе, не розуміє чому він втомлений, чому незадоволений, чому на роботу не хочеться йти, чому додому не хочеться повертатися.

А вся справа в тому, що в нього просто немає свого життя і він ніколи не вибирав жити своїм життям . Хоча ні, у нього було декілька виходів з друзями, про які мама та дружина не знали. Тобто, декілька днів у житті він все-таки наважився пожити, хоч і в стані алкогольного сп′яніння .

І тут, Максим не може піти у своє власне життя, адже для цього потрібно зрадити найближчу і найріднішу людину – маму, адже вона так дбала про нього  (хоча ви, думаю, розумієте, що тут ідеться взагалі не про турботу).

Читайте також:Неймовірний рецепт наполеону за 20 хвилин

Тому тут теж потрібно зробити вибір і взяти відповідальність : відокремитися, мати сміливість вибрати своє життя зі своїми мріями та бажаннями. А також взяти відповідальність за всі рішення  у своєму житті та відповідно відповідати за наслідки цих рішень.

І тільки тоді, коли ми почнемо брати своє життя в свої руки, ми почнемо відчувати себе, обирати себе і свої бажання. І тоді, одразу ж дивним чином з’являтимуться сили та енергія на ці бажання та на своє життя в цілому.Джерело

Коментарі Вимкнено до Відповідальність за власне життя