Історії

Вадим здав батька в будинок nрестарілих. На зворотній дорозі син вадима, 7-річний микита, раптом поставив батькові одне питання, яке змусило батька розвернутися

Стаючи зовсім дорослими, під завалом питань, які потрібно вирішувати і справами, які ми самі набираємо на свою голову просто так, ми забуваємо про найдорожчих людей, виключаючи їх з наших життів, вважаючи їх зайвими. Але ж в дитинстві ті самі люди обіймали нас, і всі проблеми, весь смуток кудись пропадав. Вадим був єдиним добувачем в сім’ї. Йому було нелегко, адже зарплата була не найвища, а він знаходився в пошуку додаткових джерел заробітку. Тут, зовсім не вчасно захворів його батько, і так як старий жив один, довелося Вадиму забрати його до себе.

Читайте також: Блондинка накричала на бабусю, а та не знала, що робити. За хвилину з будівлі вийшов солідний чоловік у костюмі.
Це не дуже сподобалося його дружині. Невістка ставилася до Івана Петровича з вираженим холодком. Вона постійно говорила чоловікові, що їм складно тягнути батька на собі. Незабаром було прийнято рішення здати Івана Петровича в будинок перестарілих. Вадим зібрав речі батька, посадив його з сином в машину і відвіз за вже обраною дружиною адресою. Вадим вважав, що батькові там буде легше, про нього і піклуватися там можуть краще.

На зворотній дорозі син Вадима, 7-річний Андрійко, раптом запитав у батька: — Тату, а скажи мені адресу цього місця. Він мені потрібен. — Навіщо він тобі, сину? — запитав Вадим. — Ну, щоб я знав, куди тебе здати, коли ти постарієш. Вадим тут же розвернувся і поїхав за батьком. Він довго просив вибачення у свого старого, хотів навіть на коліна вставати, але той не дозволив. Потрібно цінувати своїх батьків, адже поки вони живі, ми можемо спокійно вважати себе дітьми.

Коментарі Вимкнено до Вадим здав батька в будинок nрестарілих. На зворотній дорозі син вадима, 7-річний микита, раптом поставив батькові одне питання, яке змусило батька розвернутися