Історії

Блондинка накричала на бабусю, а та не знала, що робити. За хвилину з будівлі вийшов солідний чоловік у костюмі.

Наталя Зіновіївна– вчителька з математики. Вона збиралася на день народження до своєї найкращої подруги та колеги Юлії Василівни: вони разом працювали у школі майже 40 років. Наталя Зіновіївна раніше прокинулася і почала збиратися. Погладила свою улюблену блузку зі спідницею. Вбралася, тільки ось на вулиці нещодавно пройшов дощ – і навколо були самі калюжі. Наталя Зіновіївна зайшла до магазину, купила тортик та квіти для подруги. Вийшовши з магазину, почала йти тротуаром. І тут мимо промчала машина, за кермом сиділа білявка. Вона зупинилася за 10 метрів.

Читайте також: Знай, дуже рідко і з неохотою чоловіки узаконюють свої відносини, коли у них вже все відбулося

Бризками від калюж блондинка промочила бідну Наталю Зіновіївну та квіти з тортом. -Бабка, ти куди така ошатна зібралася? Вже пізно, всім бабкам удома сидіти потрібно в такий час. -У мене були важливі справи! Як вам не соромно! -За що Соромно? За те, що ти не розумієш, де ходиш, сама біля калюжі пройшлась, сама й винна. Тут із будівлі вийшов солідний чоловік у костюмі. Блондинка відразу змінилася на обличчі і розтягла свою усмішку. -Що тут трапилося? – Запитав чоловік.

-Дмитро Олексійович, тут бабуся під машину лізла, тепер мене звинувачує. -Дмитрику, це ти? -Наталя Зіновіївна, як я радий вас бачити! – І тут чоловік обійняв свою улюблену вчительку з математики. Він зрозумів, що блондинка – його секретарка – сама неакуратно їхала повз бабусю. Він змусив її вибачитись. Та неохоче промимрила «вибачте», і після цього випадку Дмитро Олексійович звільнив невиховану секретарку. Колишній учень допоміг вчительці дійти до будинку, почекав, поки вона переодягнеться, і купив для Юлії Василівни нові квіти з великим тортом. Так удвох пішли відзначати день народження.

Коментарі Вимкнено до Блондинка накричала на бабусю, а та не знала, що робити. За хвилину з будівлі вийшов солідний чоловік у костюмі.