Історії

В той момент, коли я зустрів її, я ще був одружений. Майже рік я залицявся до неї, але це не дало результатів.

Одружився я по зальоту і дуже пишався тим, який я благородний. Спочатку все було добре. З народженням дочки турбот у нас додалося. Перші кілька тижнів, я намагався дружині в усьому допомагати, але поруч були друзі – всі холості. Вони розважалися, я носився з сім’єю. Це було прикро. Я вирішив, що і нам з дружиною треба розважатися. Ми стали залишати дочку з бабусями і ходити по кафе і ресторанах. Дружина моя ніколи не була шикарною дівчиною, а з народженням дитини і зовсім зникла.

На тлі загального блиску, вона сильно програвала. До того ж, її весь час тягнуло додому. Вона дзвонила питтися про дитину кожні пів години, а в проміжках сиділа заспана і нудьгуюча. Це мене дратувало. Кругом були веселі, відчайдушні дівчата, відкриті для будь-яких відносин, і я красень-чоловік, з дружиною-куркою. Ні, її не повинно було бути поруч.

Чиайте також: ВЧИНОК ДРУГА
І поступово я виключив її з виходів у світ. Ще й машину купив круту і став хлопцем на розхват. Мізків вистачало хоча б на те, щоб не зав’язувати серйозних стосунків. Так, на пару днів. Чим більше я пов’язав в цих відносинах без зобов’язань, тим неприємніше було повертатися додому. І одного разу я просто зібрав свої речі, сказав дружині, що більше не люблю її і пішов. Десь через три місяці я поміняв роботу і побачив там її. Ось це була дійсно жінка-мрія. Струнка, красива, елегантна і розумниця до того ж. Я почав з нею загравати і зрозумів, що цю фортецю просто так не візьмеш. Вона тільки посміхалася, але близько до себе не підпускала. Півроку залицянь не дали результатів. Але одного разу вона прокололася на роботі, а я її прикрив.

Вона сказала, що в боргу у мене і я скористався шансом: – Ми будемо квити, якщо дозволиш сьогодні тебе підвезти. Вона погодилася. У машині я продовжив атаку, розливався солов’єм і запропонував сходити в ресторан. – А далі що? – з викликом запитала вона. – Я готовий одружитися, – серйозно відповів я. – Але ти ж одружений. Я став палко запевняти її, що розлучусь, що моє одруження була помилкою, що я тільки зараз зрозумів, що таке справжня любов. – Ненавиджу, – тихо сказала вона. Мене наче облили холодною водою. – Захотів –женився, перехотів, розлучився, – продовжувала вона. – Ти безвідповідальна і безсовісна людина, зовсім як мій батько. І не смій мені говорити про кохання, ти не знаєш, що це.

Вона пішла, а я сидів і згорав від сорому. Адже вона права. Я кинув свою дитину, звалив всю відповідальність на дружину. Не легко було повернутися і знову заслужити довіру дружини. Але вона мене пробачила. Я зі шкіри геть ліз, щоб спокутувати свою провину перед дружиною, і перед дочкою. Я не скупився на подарунки дружині, наполягав, щоб вона більше витрачала на себе. І дружина розцвіла. Як я міг раніше не помічати, яка вона в мене красуня?! Ми з тією дівчиною все ще працюємо разом. Спілкуємося лише на рівні привіт-поки що. Але ми знаємо, чим я їй зобов’язаний. І тільки я знаю, як я їй за це вдячний.

Коментарі Вимкнено до В той момент, коли я зустрів її, я ще був одружений. Майже рік я залицявся до неї, але це не дало результатів.