Історії

Після цієї новини знову почала з’являтися свекруха.

З Сергієм ми зустрічалися 3 роки, після цього він запропонував мені жити разом, тобто, з його батьками. Після одруження я стала поганою у всьому.

Моя свекруха постійно скаржилася своєму синові на мене. Через це у нас виникали непорозуміння та конфлікти: «Чому вона не знайде собі роботу, а тільки дома сидить», «Вона почала працювати і тепер не слідкує за домом».

В неділю ми хотіли виспатися, але зайшла до нас в кімнату свекруха і почала нас питати, чого ми ще досі не встали. Чоловік сказав їй, щоб вона дала нам спокій, але вона обурилася на таку реакцію, і крикнула, що це її дім і вона має право тут керувати.

Більше чоловік не міг цього терпіти, тому ввечері почав шукати квартиру на знімання. Ціни були досить високі, але нічого не вдієш. І знаєте, як тільки ми переїхали, одразу все налагодилося.

Згодом ми пригледіли ділянку під забудову, але для купівлі не вистачало 100 тисяч. Довелося звернутися до батьків чоловіка.

Читайте також: Наталя вже виховує двох прекрасних діток, а батьки Юри так радіють їй

Ми розпочали будівництво: фундамент, стіни, вікна, дах. І одного разу я знаходжу документи, де написано, що ця ділянка оформлена на мою свекруху. Я була шокована. Почала розпитуватися у свого чоловіка що це таке, а він спокійно пояснив, що так зроблено лише тому, що батьки дали нам гроші та допомогли купити ділянку, а потім знову перепишуть на нас.

Звичайно, що я не повірила йому і вигнала з дому. Протягом місяця ми жили окремо. Чоловік постійно обіцяв мені, що він все виправить, що ми будуємо виключно для себе. Ми знову зійшлися, а через декілька місяців я дізнаюся, що чекаю дитину. Я зраділа цій новині, бо давно мріяла

Після цієї новини знову почала з’являтися свекруха. Телефонувала і ображалася через те, що ми не приїжджаємо до неї в гості. Коли я мирилася з чоловіком, то пояснила йому, що часто спілкуватися з його батьками я не хочу, начебто зрозумів мене.

Після виписки, батьки чоловіка приїхали до нас додому, подивитися на внучку. Посиділи, поговорили, розійшлися. Але не все так просто. Після цього, кожного дня мені почали телефонувати і напрошувати в гості, щоб побавитися з внучкою. Щоб завершити даний концерт, я пояснила і їм і свому чоловікові, що трохи пізніше будемо всі бачитися, просто дайте нам зараз спокійно пожити. Але свекруха не зрозуміла моїх слів.

Знову свекруха почала настроювати мого чоловіка проти мене. Почалися дріб’язкові суперечки. Я почала нагадувати чоловікові про будівництво і про те, що всі його обіцянки не справдилися. Після цього відбулося ось що: свекруха зателефонувала моїй мамі, яка взагалі не була в курсі за позичені гроші і сказала, що їй потрібно терміново поговорити «про дітей».

Наступного дня моя мама приїхала до них, а там її поставили перед фактом, що якщо вона хоче, щоб будинок переписали на нас з чоловіком, то нехай віддасть половину вартості будинку. Мама не погодилася і свекруха почала кричати:

– Ви виховали невдячну дочку.

Сказала, що я «взагалі не знаю як працювати та заробляти». Після почутої розмови, я зрозуміла, що ніколи не знайду з ними спільну мову. Вони все в житті міряють виключно грошима. Пора завершувати ці відносини. Не варто допускати того, щоб хтось вчив вас як правильно жити. Живіть так, як добре вам, а не суспільству.

Якщо вам добре та комфортно, то не потрібно весь час слухати поради батьків, можна просто прислухатися — цього достатньо. Інколи, наші батьки хочуть, щоб ми стали тими особистостями, якими вони не зуміли стати. Ваше життя — тільки у ваших руках. Живіть так, як добре вашому серцю. Час дуже швидко минає, не потрібно зациклюватися на невдачах або ж залишатися там, де тебе зовсім не поважають та не цінують.

Я не шкодую про свій вибір. Я знаю, що зможу забезпечити себе і свою дитину. А чоловік нехай продовжує жити зі своєю мамою.

Коментарі Вимкнено до Після цієї новини знову почала з’являтися свекруха.